Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hamburgban tényleg nagyon...

Hamburgban tényleg nagyon élettelen emberek élnek?

Figyelt kérdés
Olyan sok embertől hallottam azt, hogy Hamburg gyönyörű és hihetetlenül gazdag város, az emberek többsége tényleg jól él, de mégis olyan savanyúak. Egyrészt tipikus, munkamániás németek, másrészt hiába van pénzük, nem igazán élvezik az életet. Szóval olyan hűvös északiak.
2012. dec. 31. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én németországban élek habár délebre, de 1x jártam hamburgban. hamburg gyönyörü város, és az emberek ugyan olyanok mint máshol. Èn soha nem tartottam a németeket munkamániásnak, és nem gondolom hogy nem tudnák élvezni az életet.

Pl németországnalk sokkal több munkaszüneti napja van mint a magyaroknak. aztán ott van hogy vasárnap munkaszüneti nap. vagy is inkább tudnak pihenni. egy szép vasárnapi nap senki nem megy aldiba mindenki a szabadban van, szuper szabadidö parkjaik vannak.

Az életet is élvezik, ök találták ki a közterületen felállított sport kivetítöket, ahol nagy meccseket, olimpiát néznek. aztán a világ összes turista helye tele van németekkel. Az átlag német évenete 1x tuti külföldön nyaral, de gyakori az 2x-3x egy évbeni elutazás is.

2012. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. Én sokkal inkább délen tapasztaltam ezt.
2012. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!