Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen útvonalon és járművel...

Milyen útvonalon és járművel a legkedvezőbb eljutni Murciába, Spanyolországba?

Figyelt kérdés
Én a fapados Ryanair, Wizzair és országon belül vonat kombinációig jutottam el, Madridon keresztül, de nem tudom, hogy létezik-e más logikus, és árban is kedvező útvonal. Ha esetleg valaki járatos e területen, tudna információval szolgálni? Előre is köszönöm.

2013. jan. 4. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kocsival mentem :) 26 óra alatt lenn is lehetsz :)
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenkeppen igy "atszallassal" tudsz eljutni oda. Viszont mintha lenne mar valamelyik fapadosnak Valenciaba is vagy Alicantebe jarata. Azert mondom mert onnan mar kozelebb lenne Murcia mint Madridbol, lehet hogy jobban megerne.
2013. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Autóval sajnos a sokszorosa az útiköltség, az üzemanyag miatt, az időtartam még nem is lenne gond, mert maga az út is egy élmény lehet. :)

Érdekes módon, vonattal Valenciából eljutni többe kerül, mint Madridból, legalább is, ahogy az internetes jegyfoglalási lehetőségeket nézem. A Madrid-Murcia vonat útra az időpontok is változatosabbak, gyakrabban jár, és szinte egész nap, és ez a csatlakozás miatt nem hátrány. De még nézelődök tovább, mert még új vagyok a spanyol vonatozási lehetőségek világában. Ja, és ha jól láttam, a Wizzair indít Valenciába járatot, de nem tőlünk, hanem Temesvárról. Még szinte meggondolandó lenne onnan indulni, ha a vonat tényleg kedvezőbb lenne, de eddig még mindig Madrid vezet.

Köszönöm a segítséget mindenesetre. :)

2013. jan. 5. 09:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy ár engem is érdekelne,nem kötözködésképpen, csak érdeklődésképpen, hogy bonyolítva az utazást vonat-fapados, mennyibe jönne ki. (Mert szép a vidék, ki tudja, lehet még visszamennék).

Igaz, hogy nekünk sietve kellett megoldani 3 nap alatt a kiutat. Pont Murcia mellett egy kis faluba kellett eljutnunk: Pilar de Holodada. Néztük a repjegyeket, kombináltunk, és kocsival nekünk oda-vissza, autópályadíjakkal, üzemanyaggal, 2 személyre nagyjából feleannyira jött ki mint repülővel (Bp-Valencia). Akkor valami 140.000 lett volna fejenként a legolcsóbb.

Lehet, hogy előre tervezve sokkal olcsóbb a dolog...

2013. jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Orihuela válasza:
Mi nem messze élünk Pilar de Horadada-tól. Murciai reptértől max 15 perc. Olcsóbban ki lehet viszont jönni, ha Alicante-be repültök, az is csak 50km. Csak átszállásos verzió van, meg lehet keresni az aktuális legolcsóbb kombinációkat a skyscanner oldalon. Alicante-ba általában fapadossal legjobb Brüsszelen vagy Milano-n keresztül, Murcia-ba pedig Londonon keresztül.
2013. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, a Budapest - Milano - Alicante - Murcia útvonalat nemrég fedeztem fel, mert a Ryanair-nél adott napokon szinte semmiért lehet Milano-ba eljutni. Érdemes lesz számításba venni, ha konkrét dátum esetén kedvezőbbre jön ki, mint a Budapest - Madrid - Murcia kombináció.

Talán még nem offtopik kérdés a következő. Amennyiben Madridra esik a választás, érdemes lenne eltölteni azért egy napot a továbbhaladás előtt, és az érdekelne, milyen kedvező árú szálláslehetőségeket ismertek, ami kifejezetten csak arra szolgál, hogy az éjszakát el lehessen tölteni valahol. Köszönöm előre is a választ.

2013. jan. 29. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

masodik vagyok


A szallast meg tudjatok oldani panzioban, amit itt Hostal-nak hivnak. Neten biztos talalsz parat ott le is tudod foglalni. 3 eve voltak itt rokonaim, akkor ha jol emlekszem olyan 50 euro korul volt. Az egy nagyon pici kis panzio volt, de nagyon szep, tiszta, kulturalt.

2013. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!