Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban szeretnék eltölteni...

Londonban szeretnék eltölteni egy hónapot, körülbelül mennyi pénzre lesz szükségem?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem be a 18-at, és nyáron szeretnék elutazni Angliába, megünnepelve, hogy letettem a felsőfokú angol nyelvvizsgát.Hallottam már több embertől, hogy nem olcsó mulatság, és hogy hosszabb időre érdemes menni, mert rengeteg a látnivaló, és nem lehet csak úgy "átfutni" az egészen. Pénzügyileg egészen jól állok, már vagy 3 éve erre spórolgatok, de azért jó lenne, ha valaki, akinek több tapasztalata van ilyen téren, tudna esetleg ötleteket adni, kicsit segíteni, mert igazán rám fér.

Előre is köszönöm!



2013. jan. 4. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Londonban cirka 1 hét alatt végig nézed amit látni kell. Viszont ha Londonon kívül is kirándulsz akkor elég az 1 hónap.(Stonehenge, Oxfrod, stb)

Érdemes szobát bérelned. Általában 2 hét deposit és + 1 hét heti szobabérleti díjat kérnek előre. Majd hetente fizetsz. Az ár változó. Lehet 70 fonttól a csillagos égig a határ.

Számolnod kell az útiköltséget ami nem olcsó. Különböző helyeken vannak belépőjegyek amik szintén nem olcsó.. PL: London eye, vagy madame tussaud stb.. Ezeknek a 2013-as jegyárait megtalálod a neten..

Szóval bőven legyen pénzed, mert Anglia nem olcsó ország..

2013. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!