Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van egy ismerősöm 18 éves...

Huni95 kérdése:

Van egy ismerősöm 18 éves lesz 7. általánosa van és beszáli az angol nyelvet. Ki szeretne jutni Londonba mert hogy állítólag oda nem kell 8 álltalános és ott 7 általánossal is dolgozhat?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi esély van rá hogy 7 általánossal dolgozhasson Londonban. Egyáltalán kérnek bizonyítványt?

2013. jan. 6. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Angliában senkit nem érdekel hogy Magyarországon milyen iskolai végzése van.

De ha nincs se szakmája, se gyakorlata, se angol referenciája, akkor nehezen fog munkát kapni.

De ha szerencséje lenne és tudna takarítani vagy mosogatni valahol akkor se kapna többet 4.98 GBP/óra bért. Feltéve ha betöltötte a 18-at. Ha ég nem akkor csak 3.68 GBP/óra lesz a bére. Ez bér pedig nagyon kevés ha szobát is bérelnie kell.

(angliai munkaközvetítő irodában dolgozom, ezért is tudom a bérezéseket)

2013. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

megkaptam a privát üzenetet.

Mint írtam nagyon kevés esélye van hogy munkát kapjon hacsak nincs ismerős vagy rokon aki intézne neki melót.

Nézd. Se szakma, se gyakorlat. Semmi nincs amit felmutatna.

De tegyük fel kap mosogatói állást ( mi például ha valaki takarítónak, vagy mosogatónak jelentkezik elvárjuk hogy legyen ezekben a munkákban is gyakorlata. Jó ha tud mutatni leellenőrizhető referenciát) akkor sem kapna csak 4.98 GBP/óra bért. Általában a mosogatási vagy takarítási melók 4-6 órásak. Még a havi 600 fontot sem keresné meg. Ez pedig hogy szobát béreljen, egyen, utazzon, szórakozzon szinte lehetetlen. Otthon egy gyárban többet keresne mint itt kint..

De te tudod. Ha csak robotolni akarsz, és van valaki aki intéz melót akkor sok sikert..

2013. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kedves válaszoló! Nem 6 valamennyi a minimum órabér? Vagy ha nincs meg az alapiskola akkor ott is úgy változik, mint nálunk a minimálbér meg a diplomás minimálbér? Köszi a választ előre is.
2013. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is úgy tudtam hogy 6 fontot keres aki be töltötte a 18 at és 220 font a minimál bér....
2013. jan. 7. 23:22
 5/7 The Vault Dweller ***** válasza:

Jól mondja az illető. 220-as minimálbérről szó nincs, a minimálbért órabérben határozzák meg.


A minimálbér 6.19/óra azoknak, akik elmúltak 21 évesek.


18-20 éves korig fizetnek 4.98-at, 18 alatt a 3.68-at.


Tessék, nézzétek meg az angol kormány mit mond:

[link]


Mellesleg ha alacsony a jövedelme, akkor lakásbérléshez igényelhet Housing Benefitet, és a Council Tax Benefitet, amely ugyan csak 45 font hetente max., meg elengedik a tax egy részét, de ha van mellette munkája, akkor az sokat segít.


Persze mindehhez előbb munkát kell találni, és szállást, utána lehet ilyenbe gondolkodni.

2013. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Köszönöm a válaszod, én hiszek neked, csak nem értettem. Azért hallottam 6,19-ről, mert minden ismerősöm elmúlt 21.
2013. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Munkaközvetítő irodában dolgozom, és pontosan tudom hogy milyen órabérek vannak, bár bárki megnézheti a neten is.

Nem tudom kedves kérdező hol hallottad a 220 fontos minimálbért, ilyen nincs.

A fizetést vagy órabérben vagy az éves bér átlagot mondják.

Itt kint elég öszetett az órabér. Aki elmúlt 21 éves annak jelenleg 6.19 GBP / óra a bére.

Mivel a kérdező 18 éves emberről ír, aki nem diák annak jelenleg 4.98 GBP /óra a bére..

2013. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!