Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemesebb kiköltözni ha...

Hova érdemesebb kiköltözni ha anyagilag lehetőségem van rá?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkodom erről a párommal mennénk de sajnos ő angolul beszél én meg németül.

Én bécs, berlin hamburg köln münchen amin gondolkodok, ő meg anglia!!

Aki élt már kinn milyen feltételekkel lehet lakást kivenni mennyi a rezsi és kb amegélhetésre mennyi kell.



2013. jan. 7. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Oda érdemes kiköltözni amelyik országnak a nyelvét tudod. Akár Anglia akár Ausztria csakis nyelvtudással lehet boldogulni. Ti helyetekben előbb döntsétek el hogy melyik ország legyen. Anglia vagy Ausztria. Majd tanulja meg a másik a nyelvet, hogy mire kimentek ő is boldogulni tudjon.

Mivel Angliában élek, én csak az itteni árakat tudom. De nem ismétlem magam, mert ezer kérdés volt már amiben sokan, akárcsak jó magam is leírtam már többször hogy hogy lehet szobát, lakást bérelni, mennyibe kerül a rezsi az élet.

Tanácsolom hogy keresd vissza a régi angliai, és ausztriai kérdéseket, mert sokan leírták már a választ.

2013. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yep. Ezer milliószor át lett már tárgyalva.
2013. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem te az angol nylevtudással jobban és könnyebben boldogulsz németországban mint a párod a némettel angliában. Németországban szerintem jobb is most a helyzet, könnyebb munkát találni robog a gazdaság. Egyik barátnőm kint él állítólag 1%-os a munkanélküliség. Mondj még egy országot amire ez igaz, ő Munchenben él, rengeteg a lehetőség és a legtöbb ember nagyon jó életszinvonalon él.
2013. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért minden hülyeséget nem kell elhinni. Németországban 6.7% a munkanélküliség, Magyarországon 10.8%.

Kisebb, de azért nem annyival..

2013. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!