Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikor vegyem meg a fapadosra...

Mikor vegyem meg a fapadosra a jegyet hogy 2-5 ezer forint legyen?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, hogy Angliába ennyiből is el lehet repülni. És a visszaút ez esetben mennyi?

És ez más városra is érvényes? Németországba, Finnországba mennék.



2013. jan. 13. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A legnépszerűbb célpontokra(London, Párizs, Frankfurt) nagyon ritkán van ilyen olcsó repülőjegy. Általában a nagyon olcsó jegyek a Brüsszel, Eindhoven, stb járatokra van. Ezek az extrém olcsó jegyek nagyon korlátozott számban érhetők el, gyakorlatilag a meghirdetett első akciós napon elfogynak.
2013. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 1 héttel az indulás előtti időtőpontra leviszik a megmaradt jegyek árát. Pár napja néztem a wizznél 10 ből meg lett volna oda vissza + csomag és a többi járulék.
2013. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 honappal előtte a legolcsobb. Az egy héttel előtte az ritkán olcsó, de persze megesik! Én is voltam már Londonban 5000-ért retur, nem lehetetlen tehát. :)
2013. jan. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!