Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elveszett a repülőjegyem...

Elveszett a repülőjegyem Wizzairnel, ha hővezetéktörés miatt mult szombaton bezárt a repülőtér és a reggel hatos jaratom nem ment Londonba és helyette nem mentem el ugyanaznap 12.2o -kor?

Figyelt kérdés
Legegyszerűbb fajta jegy Londonba.

2012. dec. 14. 09:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5-ször is elolvastam, de esküszöm nem értem mit kérdezel.
2012. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

én sem értem..

Elhagytad a repülőjegyedet. De közben bezárt a reptér. Nem mentél reggel Londonba és nem menték délben sem.. Mi a kérdés???????

2012. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez teljesen értelmetlen, pedig próbáltam értelmezni, esküszöm. :(


Szerintem amúgy nem elvesztette a jegyet, hanem azt kérdezi, hogy elveszik-e akkor a jegye, ha nem utazott el időben. A válasz szerintem az, hogy IGEN, hiszen biztosítottak volna másik gépet, az a te bajod, hogy nem éltél vele. Ugyanakkor hasonlóan jártam már én is a Wizz-el, és akkor hazajöttünk más légitársasággal. A végén visszakaptuk a Wizz-jegy árát, de nagy cirkuszok árán. (Levelezés, fenyegetés...) Meg mondjuk minket kinn hagytak volna a reptéren pénz és kajajegy, meg szállás nélkül 3 napig amúgy... Ugyanaz nap, csak pár órával később szerintem azért nem ez a kategória!


Mi lenne, ha a reptéren vagy a WizzAirnél érdeklődnél??

2012. dec. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Elnezest az ertelmetlen kerdesert.

Mas szavakkal:

Elveszett-e abban az esetben a repulojegyem,ha a Wizzair repuloter Budapesten mult szombat reggel bezart hovezetek tores miatt,mint biztos hallottatok, es hatkor indult volna a gepem Londonba es helyette nem foglaltam jegyet a legkozelebbi, 12.20-as jaratukra?

2012. dec. 14. 10:34
 5/21 A kérdező kommentje:
a jegyeket egy utazasi iroda intezte nekem es azt allitja,hogy a jegyek elvesztek volna,ha o nagyon-nagyon kozben nem jar, ugyanugy,mint foldrenges eseten.igaz lehet ez? es elinteztek nekem,hogy masik idopontban utazhassak,igy viszont buktam az egesz ugyon 35 ezret az irodanal mas,egyeb koltsegekbol kifolyolag.
2012. dec. 14. 10:39
 6/21 A kérdező kommentje:
kosz szepen,hogy probaltok segiteni.
2012. dec. 14. 10:54
 7/21 A kérdező kommentje:

aha,tenyleg. latom irja a wizzair,hogy visszadjak a penzt bizonyos torolt jaratoknal.

a felsorolt jartoknal... 8-an a hatkor londonba indulo is torolve volt. az miert nincs a listaban vajon?...

2012. dec. 14. 11:08
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Szorulhatna beléd annyi ész, hogy felhívod a Wizzari-t. Most mi ezt melyik ujjunkból rántsuk elő??
2012. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nem akarom felhivni,mert 250 forint percenkent.

azert probalom elobb mashogy megoldani.felhivas csak vegso esetben.vili?

2012. dec. 14. 11:29
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Mi meg nem tudjuk a választ, vili??
2012. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!