Kezdőoldal » Utazás » Európa » Higanyos lázmérőt hozhatok be...

Higanyos lázmérőt hozhatok be Ukrajnából? Vagy esetleg Szerbiából? Lehet kapni még, mennyibe kerül? Nem tilos behozni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre nem jók ezek az új digitális lázmérők, jobb volt a régi higanyos. Sajnos már nincs, ezért arra gondoltam, hogy veszek Kárpátalján vagy Újvidéken, ha úgyis arra járok majd. Csak nem tudom, hogy a határon nem lehet ezzel baj? Max. 2-3 db-ra gondoltam.

2013. jan. 14. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, erről konkrét infóm nincs, csak azt tudom, hogy a hagyományos izzóért (ami szintén be van tiltva) nem szólnak, ha nem kereskedelmi mennyiségben hozod.
2013. jan. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is hasznos infó volt.
2013. jan. 14. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:
6,50 uah egy higanyos lázmérő, ami kb 170ft. Ma az egyik határ-településen egy magyar állampolgár kettőt is vett.
2013. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vaoo, köszi az infót!

Akkor mindenképp fogok hozni 2-3 db-ot.

2013. febr. 11. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!