Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes Eindhovenbe 1 napra...

Érdemes Eindhovenbe 1 napra elmenni?

Figyelt kérdés
Az eindhoveni repülőtér közel van a városhoz, ezért nem kell sokat buszozni, és kevés a látnivaló ott. Ezért gondoltam elég egy napra kimenni nézelődni. Ja és nagyon olcsó a repülőjegy.

2013. jan. 14. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eindhoven egy unalmas iparváros. Ellenben Amszterdamba elmehetsz vonattal 30 euróért, ami 9000 forint. Ennyi befektetést megér a dolog. Sőt, talán csak ezért éri meg kimenni.
2013. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint Eindhoven és AMszerdam között 30 euró a vonat, nem Bp-ről :)
2013. jan. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Érdemes kimenni, mert Hollandiában a szupermarketekben és a büfékben pl. Albert Heijn szupermarket és FEBO büfé (bár konkrétan FEBO-ból csak Tilburg-ben van legközelebb) nagyon finom ételeket lehet venni és nagyon jó minőségűek a hollandiai higiéniai termékek valamint a Zeemann diszkont ruhaboltokban nagyon olcsó és jó ruhákat lehet vásárolni. Én is kifogtam nagyon olcsó repjegyet és ki fogok menni vásárolni az Albert Heijn-be. Satékroket, rundvleeskroket, kipsaté, bitterballetje, frikandel, broodjes... hmmhmm :)
2013. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Ja és ha konkrétan nem is mész el Amszterdamba, vagy valamilyen más szószerinti látványosságot megnézni, akkor az is elég, ha egyszerűen kiállsz az utcára és ámulsz a futurisztikusságon, fejlettségen, ami körülvesz. Nekem Hollandia a kedvenc országom, pont olyan, mint amilyennek gyerekként elképzeltem az USÁ-t, mielőtt szembesültem sötét titkaival (vagy manapság már nem is annyira titkaival).


Ha gyerekkorodban király helynek gondoltad Amerikát, aztán csalódás ért a valósággal való szembesülés után, Hollandiában megismerheted "gyerekkorod Amerikáját."

2013. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor mennél. Télen semmiképp nem menj.

Én 3-4 éve voltam ugyanígy 1 napra december elején, de nagyon megbántam.

Annak ellenére mondom ezt, hogy kb 3000Ft volt a repjegy oda-vissza.

Rohadt hideg volt és semmi érdekes látnivaló nincs.

Este 6 után kihalnak az utcák.

Éjjel semmit sem lehet csinálni, mert valami rendelet miatt minden bezár éjfél körül, de addig is csak 1-2 hely volt nyitva. Bár lehet, hogy nyáron nagyobb élet van ott.

Én azt ajánlom, hogy ezt a pénzt inkább tedd hozzá egy nagyobb utazáshoz, mondjuk Amszterdamba.

2013. jan. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem volt csalódás Amerika!:D Olyan, mint amilyennek elképzeltem.
2013. jan. 19. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!