Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne nekem külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés

Nekem itthon mindenem megvan, lakás, autó, munkahely. A munkahelyet nem szeretem, és annyit keresek, hogy megélek belőle úgy, hogy 10 ezret félrerakok havonta. Nincs hitelem.

Érdemes lenne nekem úgy kimenni, hogy ott dolgozom, és mikor hazajövök, abból élek? Aztán ha fogytán a pénz, újra megyek?

Keresnék annyit, hogy megéljek, spóroljak az itthoni megélhetésemre, és fizessem az itthoni lakásom költségeit, mert kiadni nem akarom?



2013. jan. 10. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nyelvtudásod? Szakmád? Célország? Egyedül mennél?
2013. jan. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mila Anhel válasza:
Hát jó esélyed van rá hogy bárhová is mész elölről kell kezdened,mindent,.Valamint a célországod kultúráját is el kell fogadnod megismerned és az ottani nyelvet legalább minimálisan kell tudnod.Azon felül odakint tovább kell képezni magad. Ez alapján mérlegelj,hogy kivándorolni általában olyan emberek szoktak akiknek nincs mit veszíteniük és szerencsét próbálnak. Vagy olyanok akik tele vannak pénzel beszélik a nyelvet és beakarnak fektetni,illetve kitelepedni!
2013. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert igen, hogy megtanuld ertekelni azt amid itthon van. :)

Amugy kalandra fel! Veszteni valid nincs, de azt ne hidd, hogy ez ugy mukodik, ahogy elkepzeled. Rengeteget szivnal, de ez meg valhatna az elonyodre is. :)

Sok sikert!

p.s. Mindenkepp olyan orszag legyen, aminek a nyelvet beszeled.

2013. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!