Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapestről megy ICE Hamburgba?

Budapestről megy ICE Hamburgba?

Figyelt kérdés

Februárba szeretnék majd kiutazni Hamburgba, de minél olcsóbban és gyorsabban. Találtam egy német oldalt: [link]


itt a középső ajánlat a 39 euro-s

létezik, hogy ilyen olcsó legyen a jegy ICE-re? És ha mondjuk ezt lefoglalom akkor hol tudom majd átvenni a jegyet? Budapesten is? És a poggyászomat hová tudom tenni ahol biztonságba lesz?



2013. jan. 16. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ICE nem megy Budapestről. ICE Németországon belül közlekedik.
2013. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Budapestről Railjet megy Hamburgba.

[link]

2013. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor a linken miért van rajta?
2013. jan. 16. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem RailJet jár Hamburgba, MÁV-os kocsikból meg egy német kocsiból van kiállítva a vonat.
2013. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az 1. válaszolónak csak részben van igaza. Az ICE vonatok nagyrészt Németországon belül közlekednek, de több irányban átlépik a német határt. Láttam már ICE-t Bécsben, mennek Dániába és Hollandiába is.


A Railjetek meg csak Budapest-Bécs-München-(Frankfurt) között ingáznak. Plusz van, amelyik Innsbruckon át Zürichbe megy.

2013. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!