Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik banknál a legkönnyebb...

Melyik banknál a legkönnyebb Angliában számlát nyitni, ahol nem kérnek sok papírt?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan, ahol online is meg lehet nyitni, elkerülve a kukacoskodó ügyintézőt? Annyi ellentmondásos infó van ezzel kapcsolatban, hogy nem tudom, mi az igazság, hol a legkönnyebb bankszámlát nyitni.
2013. jan. 19. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak személyesen tudsz intézkedni ha először nyitsz számlát. HA már megvan a számla akkor tudsz online is foglalkoznia banki ügyeiddel.

Nekem a lloyds és a barclays banknál vannak számláim.

Először a HSBC szerettem volna de ott kukacoskodtak. Mivel rám akarták sózni a fizetős kártyát, mondván hogy az ingyenes kártya külföldieknek nem jár, ott hagytam őket.

ALloyds-nál elég könnyen ment a dolog.

2013. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Santander banknál van egy alap számla, amihez csak útlevél és angol lakcím igazolás kell. Semmi más. Sima, egyszerű bankkártyát kapsz amivel csak fizetni és pénzt felvenni tudsz. Ezek után ha van a számládon forgalom akkor lehet kérni dombornyomott Visa kártyát, amivel már neten is lehet fizetni.
2013. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En a Barclays- nal nyitottam, egybol dombornyomott visa kartyat kaptam, es csak lakcim igazolas kellett. Naluk eleg konnyen ment, nekem a Santanderben nem engedtek, csak ha ott tartozkodtam mar 2 evet.
2013. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A santanderhez mentem volna 3 evvel ez elott szamlat nyitni, 3 eves angliai multat kertek. 2 eves mult nem volt nekik eleg. A Lloydsnal nyitottam szamlat annak idejen, siman ment. A HSBC-nel a baratom volt, o is siman nyitott szamlat.
2013. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!