Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért megy annyi magyar pont...

Miért megy annyi magyar pont Angliába meg Németországba?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyelv miatt. Anglia azért mert az egyik legkönnyebb ország bejutni, nincs úgy korlátozás mint más országokban, Németo meg azért mert sokan tanulnak németül és közelebb az Mo-hoz. Kézenfekvő választás lehet sok esetben.


Mi Angliába azért jöttünk, mert ide volt a legkönnyebb bejutni és én már beszéltem angolul és mivel éltem itt két évet anno (még au pairként, hogy nyelvet tanuljak) a helyismeret is megvolt.

2009. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
pénz,pénz,pénz
2009. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Angliaban konnyen munkat talalni csak latszat.Valoban nyitott a kapu,de ahhoz hogy valaki hivatalosan munkat vallajon,regisztralnia kell magat a Home office-nel.Jelenleg 90 font.Ezen kivul meg kell jelenni egy elozetes interwiew-en,ahol eldontik,hogy a nyelvismeret elegseges-e a munkavallalashoz.En mar 11 eve Wales-ben elek,ezert merem ezeket a dolgokat figyelmedbe ajanlani.
2009. szept. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

13:18

Ezt a bődületes baromságot honnan vetted, hogy meg kell jelenni egy interjún, amin felmérik a nyelvtudásod?

Én évek óta itt élek és az életben soha nem mérték fel a nyelvtudásom.És egyik ismerősömét sem! A munkámhoz max a telefonban fejvadászok, de még a párom is el tudott helyezkedni nulla nyelvtudással... oké, mosogatott, de keresett pénzt és ez votl a lényeg. Az elején. Ma már más a helyzet természetesen, de elindulni el kellett valahogy.

Egy interjúra kell menni és az NI számért van. Bocsi, de ez az adószáma az embernek, még jó, hogy nem csak úgy adják. És mégegyszer mondanám, a párom,a ki semmit sem beszélt angolul, is kapott, a kutya nem kérdezte tőle, hogy akkor mi a jó frászt is csinál itt... hozzáteszem igen, volt ilyen kérdés, de az még EU előtt volt és a határon, de akkor is csak a"szerencséseknek". Ha te 11 éve élesz Walesben, valszeg még erre emlékszel.

És azért a WRS-t nem hasonlítanám össze a más országokban elávrt munkaadói meghívással! Azért nem ugyanaz a szint. Ha így lenne mi most valszeg Németoban vagy az osztárkoknál lennénk és nem ezen a szigeten!

2009. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!