Kezdőoldal » Utazás » Európa » Moszkva és Kijev milyenek...

Moszkva és Kijev milyenek tisztaság, közbiztonság szempontjából?

Figyelt kérdés
Ott milyen a helyzet szemetelés, épületek állapota, grafiti, csövesek aluljárókban, parkokban vannak-e? Mondjuk viszonyitsuk Bp-hez.
2013. jan. 20. 22:04
 1/2 anonim válasza:
Szerintem Kijev tisztább ,mint Bp.Jártam már ott szép hely.Bp-en szerintem rosszabb a helyzet.Moszkváról nem tudok mit mondani mert ott még nem jártam.
2013. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak Kijevben voltam. Csöves nincs, grafiti talán van egy-kettő, de alig. Épületek általában jó állapotban vannak, de azért egy-két külvárosi panel elég tréül néz ki, viszont ilyen 8-ker szerű omladozó gettók nincsenek. Szemetelés nincs, aluljárók közül van, ami kifejezetten csili-vili tiszta, a legtöbb talán kissé sötét, de azokban sincsenek hajléktalanok, kéregetők sincsenek, ott az emberek inkább próbálnak valamit árulni, mint csak úgy simán pénzt kérni. Szóval összességében ezeket a szempontokat figyelembe véve Kijev sokkal jobb hely, mint Budapest.
2013. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!