Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyar bizonyítvány fordítása...

Magyar bizonyítvány fordítása angolra, hitelesítése és elfogadtatása az angliai szervekkel - Van bárkinek konkrét tippje, ötlete esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés

Hamarosan tervezek Angliába utazni munkavállalás céljából. A legtöbb probléma a bizonyítványaim elfogadtatásával van. Hol lehet fordíttatni, hitelesíteni, mi ennek az eljárásnak a menete, mi mennyibe kerül, és hogyan lehet hitelesíteni és besoroltatni Angliában?

Próbáltam utánaolvasgatni, de teljeskörű információt illetve tippeket sehol sem találtam.

Elsősorban olyanok válaszát várom akik már túlestek ezen a procedúrán! Köszönöm szépen!



2013. jan. 23. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár én nem fordítottam le a bizonyítványomat, de azt megtudtam hogy ha valaki ezt akarja tenni, és hitelesíteni is akarja akkor ezeket a folyamatokat kint tegye meg.

Nem olcsó, de az angol lakóhelyeden található jobcentre-ben pontosan megmondják hol tudod megcsináltatni. Az otthoni fordítást, és hitelesítést Angliában sok helyen nem fogadják el.

Megkérdezhetem hogy mit akarsz lefordítani, hitelesíteni?

2013. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Érettségimet és OKJ-s bizonyítványt, illetve anyakönyvi kivonatot szerettem volna.

Azóta megtudtam, hogy anyakönyvi kivonatot jobb újat igényelni, mert az már valami nemzetközileg elfogadott formátumban van. Az enyém egyébként is elég meggyötört állapotban van, szóval mindenképp be kell szereznem egy olvasható verziót róla.

2013. febr. 6. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érettségit felesleges lefordíttatnod mert Angliában senkit nem érdekel az érettségid. Az OKJ is felesleges, helyette inkább szerezz otthon gyakorlatot a szakmádból ,és a munkahelytől kérjél angol nyelvű referenciát. Azt jobban elfogadják.
2013. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!