Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van kedved Hollandiában...

Van kedved Hollandiában "lakni" munkát keresni?

Figyelt kérdés

Lakótárs, Hollandia, Munkahely,


Sziasztok.

Hollandiába költöznék ( alberlet ), illetve munkát vállalnék.

Olyan személyek válszát várom kik valamit kezdeni szeretnének magukal, es Lakast keresnek.( Fiuk / Lanyok )

Olyan lakótársat (-kat) keresek ki (-k) nem isznak de megis van mondanivalójuk. ( 1-2 szemely )

Én 34 éves / F

A Bérelendő lakást az utazó személyek választanák.

Részletek email-ben.

Február végén, Március elején indulnák.

Érdekelne valakit ?



2013. jan. 27. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Engem érdekelne végülis, csak én fiatalabb vagyok, és csak szeptemberben indulnék elméletileg.:)
2013. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem már nem érdekel mert 1 éve jöttem el Hollandiából és mentem át Angliába.. Ugye azt tudod hogy lakást nem fogtok tudni egyből bérelni?? Ahhoz előbb leinformálható bejelentett állás kell. HA tudod igazolni vagy valaki tudja igazolni hogy minimum 3-6 hónapja dolgozik az tud csak lakást bérelni. Inkább keress olyanokat akik kint élnek és szobatársat keresnek.
2013. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baratnom el kinnt Hollandiaban ket eve. O azt mondta, hogy nagyon keves a fizetese, mert csak heti 25 orat engednek dolgozni. Ezt nem nagyon ertem, de ha igy van, nagyon nehezen tudsz majd lakast berelni. Neki is a munkahely utalt ki ingyenlakast ( noverszallon).
2013. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátnőd heti 25 órában dolgozott mert így vették fel. De van rendes 8 órás meló is.
2013. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tippet. Minden féleképpen munka nélkül nem idulok. Csak minden ötlet jól jön. Ha van munkád akkor ki tudsz bérelni valamit. És itt jön a következő ötlett ( lakótárs) de igy megpróbálom, megpróbálnák olyan lakótársat keresni aki megfelel. Van rá tervek szerin egy hónap.
2013. jan. 27. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyelvtudas szallas munka nelkul ne indulj tomegevel mennek innen haza a magyarok leegve adossaggal hatuk mogott.

Nincs munka meg a nyelvet perfekt beszeloknek sem.

Tavaly valaki gyalog. Es stoppal ment haza.

Itt nem segit senki neked se magyar se holland segely az meg nem jar.

Biztositas havi 100 eu kotelezo kulonben megbuntetneo.szallas draga munka min berert van .

Menj inkabb ausztraliaba

..egy 20 eve holl elo ..

2013. jan. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!