Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért van hogy Görögország...

Miért van hogy Görögország még mindig drága ahhoz képest hogy milyen minőséget képvisel?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem hogy mig pl. Törökben azért az árért csillivillit kapsz, Görögben meg egy átlagos épp csak megfelelőt?
2013. jan. 30. 16:39
 1/8 minecodus válasza:
0%
Mert úsznak az adósságban, és ott minden nagyon drága emiatt.
2013. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a turisták így is megfizetik. Mert Törökországban viszonylag kevés Akropoliszt látsz :D
2013. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Mert Torokorszag egy szar hely azert kapsz olcsobban csilivilit.Gorogorszag meg draga,de jobb is.
2013. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
én sem értem. Görögország ahhoz képest amit nyújt, túl drága. sokan odavannak érte, de engem nem nyűgözött le, pedig 4 csillagos szállodában laktam, jó helyen. Ha még egy ilyen helyen sem alkotnak maradandót, akkor milyen lehet egy buszos kiránduló csoport apartmanja. Bár mások az emberek igényei, de Görögország messze nem olyan szép, érdekes, mint amilyen magas az ára.
2013. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Voltam mindkét országban,a Törökök top-kategóriás 5csillagos szállodáit nem lehet felülmúlni.Én is egy ilyenben voltam,itt olyan olyan all inclusive volt,amihez képest a többi európai szálloda ellátása a szegény ember vacsorája,a show műsorról nem is beszélve,DE,míg itt(és nem csak itt) a személyzet nem tudja kezelni mondjuk a vacsoránál ezt az ember tömeget,addig a Görögöknél gondolom a jóval nagyobb hagyományokkal rendelkező turizmusból kifolyólag ezt jól kézben tartják.

A török szállodák a vendéget próbálják a falakon belül tartani,mivel kívül sok szépet nem igazán látni,legalább is nem annyit ,mint Görögországban.

És bizony azért is drágább,mert a világ gazdagabbik fele ezt meg is fizeti ,de ha egyszer eljutsz Oia-ba és az erőd falán ülve gyönyörködsz a naplementébe,akkor szerintem ezt a kérdést megválaszolod magadnak.

2013. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. jan. 31. 15:14
 7/8 anonim válasza:
100%
Görögország drága?????? Görögországnál még Bulgária is drágább, ha a nyaralások árát tekintjük....Konkrétan Görögországnál nincs olcsóbb nyaralás...
2013. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát mi voltunk Bulgáriában és nagyon olcsó volt. 1870euró 12 nap 2 felnőtt 2 gyerek, AI repülővel. Görögöt nézegettem most is és 3000 euró legalább.
2013. febr. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!