Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sarti vagy Paralia Katerini,...

Sarti vagy Paralia Katerini, ki melyiket ajánlaná és miért?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
élMind a kettő jó, de mi Paralian voltunk 2 éve és nagyon jó volt. Atenger gyönyörű és tiszta a partja. A város viszont eléggé elhanyagolt,koszos. Az esti nyüzsgés leírhatalanul hangulatos.
2013. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mi már voltunk mind a két helyen, de Sarti nekünk jobban tetszett. :) Különösen a szemben lévő Athosz-hegy, ami nagyon szép látvány + a közeli Narancspart. :) Sartin majdnem mindenki tud magyarul, sok a magyar turista + a dolgozó, Paralia Katerinin már nincsenek annyian. :)
2013. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nekünk az nem fontos, hogy magyarok legyenek ott, inkább a strand, a látvány illetve maga a közeg a fontos. Úgy hallottuk, hogy Paraliának sokkal koszosabb a partja, viszont pezsgőbb ott az élet.
2013. febr. 2. 09:18
 4/4 anonim válasza:
Amikor mi voltunk, Paralia-n úszott a sok hínár a parton, persze csak egy kis részen, de nem volt túl szép látvány. Sartit nem tudom, addíg nem mentünk le, Nikitin szálltunk meg, egy olcsó, előre le nem foglalt szálláson. Ott is elég jó volt a strand, de kicsit mentünk autóval ott pedig gyönyörű kék volt a tenger, mint a filmekben!Képet nem tudok feltenni, de sztem van olyan jó, mint Sarti! Magyarok meg szinte mindenhol nyüzsögtek. Manapság ezzel a görög válsággal kapcsolatban nem tudom mennyire romlott a színvonal. Görögország nagyon szép!
2013. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!