Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek a Német vagy a...

Szerintetek a Német vagy a Francia kisvárosok szebbek?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint a német kisvárosok rendezettebbnek tűnnek. Franciországból legiknkább Bretagne tetszik de az nagyon:) A mediterrán részen elég sok lepattant várost látni.
2013. febr. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont azért tetszenek a francia városok, mert régiek, nem annyira rendezettek. Franciaországban szinte mindenhol voltam, kivéve pont Bretagne-ban nem, Párizstól lefelé nekem mindegyik régió tetszik. A mediterrán meg különösen, azokkal a provence-i stílusú régi házikókkal. Szóval ízlések és pofonok. :-)
2013. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

49%német

51%francia

2013. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tény, hogy van hangulata mediterrán városoknak is:)
2013. febr. 9. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
A francia kisvárosok is rendezettek. Minden nyár végén le szoktunk menni úgy 10 napra a riviérára, egyik város szebb, mint a másik. Nem tudom, hol láttál mediterrán részen lepattant kisvárost, Menton, Saint-Tropez, Antibes tutira nem az.
2013. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Spanyolországhoz közeli települések egy kicsit mintha elhanyagolt lenne Île-de-France-hoz képest:)
2013. febr. 9. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Francia városok:)
2013. febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtudod indolkolni miért?:)
2013. febr. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!