Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fiatalként hova érdemesebb...

Fiatalként hova érdemesebb kimenni lakni Angliába vagy Olaszországba vagy Svájcba?

Figyelt kérdés
Most vagyok 18 és legalább 30 évesen szeretnék kiköltözni, mert addigra már kijárom az iskolákat,jogsi is meglesz stb.Hova menjek e 3 ország közül.Az angol középfokút elfogom kezdeni ha minden jól alakul nekem remélem.De ha mondjuk Olaszországba mennék akkor olaszt kell,ha pl Svájcba akkor olyan helyre mennék sztem ahol francia nyelv található meg de azon kívül kell még a német is,angol mindekép meglesz.
2009. szept. 5. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Angliába annyian mennek, hogy szerintem már túl van népesedve az az ország.

Olaszország gyönyörű hely. Jó a megélhetés, de ehhez persze jó állás és szerencse is kell.

Svájc nem annyira felkapott hely. De Olaszországnál jobb a megélhetés és több a munkalehetőség.


Szóval én a helyedben Svájcba mennék.

2009. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ráérsz majd 10 év múlva eldönteni, addig még sok minden változhat... Lehet, addigra teljesen megváltoznak a viszonyok és mások lesznek a lehetőségek is.


Mindenesetre az angolt nagyon jól tanuld meg, ha olaszt tanulsz, az is hasznodra válik (Svájcnak vannak olasz nyelvterületei is).


Valami jó szakmát tanulj meg, ami mindenütt keresett és akkor nem lesz nehéz dolgod! :D

2009. szept. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!