Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csak engem vonz hihetetlenül...

Csak engem vonz hihetetlenül a kelet-európai miliő?

Figyelt kérdés
Nyugat-Európa gyönyörű, és a fejlettsége is lenyűgöz, de Kelet-Európa valamiért közelebb áll a szívemhez. Annyira változatos, annyira különleges. Eleve érdekelnek a szláv kultúrák, s a hozzá XX. században társult szocializmus, másfelől valahogy lazábbnak érzem Európának ezen részét.

2013. febr. 10. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem csak téged.
2013. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor örülj neki, hogy jó helyre születtél.
2013. febr. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én 2-szer jártam Moldovában, 3-szor Romániában, és 7-szer Ukrajnában, főleg ez utóbbi nagy kedvencem.
2013. febr. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
65%

Hat engem nem vonz

Mikor 2000 forintert csapnak baltaval agyon

Welcome balkan..

Engem most komolyra veve inkabb a nyugat vonz

Szlav nyelvek amugy tenyleg szepek.

2013. febr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül, áprilisban megyek haverommal Ukrajnába, Lembergbe, illetve Munkácsra vonattal, ami nagyon olcsó és valószínűleg, hogy nyáron Kijevig is elmerészkedünk majd.
2013. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na látszik tényleg vagy egyedül. Engem is főleg Ukrajna vonz, de úgy összességében egész K-Európa.

Nagyon szeretek pár nyugati országot is, nyugodtabb a légkör, érdemes arra is járni, de keleten lenni érdekesebb és izgalmasabb. Pl az öltözködés (Mo-tól is keletebbre vagy a balkánon) a nőké sokkal nőiesebb. Pl Belgiumban engem megbámultak mert egy divatosabb bőrkabát volt rajtam egy egyszerű mocsárzöld gatyával, de így is feltűnőnek számítottam mert ott mindenki kb szürke, kék és pasztell ingekben nyomult, elég unalmasnak mondható K-Európához képest.

2013. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy egyszerű példa volt, nem véletlenül változatosabbak a keleti országok. A nehézségek miatt is jobban megedződtek, de nem csak emiatt más arra a virtus, pl a szláv lélek aprólékos rejtelmeiről is könyveket lehetne írni.
2013. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok! :D Van pár Nyugat-Európai orzság, ahova szívesen kimennék, de csupán egy-két hétre körbenézni; engem ez nem hoz lázba. Hogy milyen gazdagság, meg "hűdejó"-ság van. Kelet-Európa ország városaiba akár éveket is eltöltenék. Tavaly Lviv-ben (Ukrajana) voltunk a családdal három hétig, és nagyon imádtam. Lehet hogy ciki... de még hisztiztem is Anyának, hogy maradjunk még :D Bár nem mintha Mo.-val különösebb bajom lenne, mert én bevallom inkább Mo. mint USA vagy Anglia, főleg ettől a két országtól hányok (már bocsi, azoknak, akik nagyon fan-ok, vagy kint élnek). Idén pedig Apa lengyel barátjai meghívtak magukhoz egy hónapra Krakkóba. Egy osztálykirándulás alkamával már volt szerencsém ott, de már akkor nagyon megtetszett. :) Szóval már várom.

És nem vagánykodás képpen teszem hozzá, hogy Anyukám anyukája orosz származású, és eddig még csak (sajnos) kétszer voltam Szentpéterváron, de a hideget leszámítva (mivel legutóbb téli szünetkor mentünk) nagyon tetszett. Egyszerűen imádom!!

Szóval a lényeg, hogy tényleg nem vagy egyedül, mert mint már előttem is írták, jobban szeretik Kelet-Európát. És akkor most már én is "csatlakozom" közétek. :))

2013. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en is bejartam mar,csak egy orszag hianyzik:azerbajzsan.

mennek ujra barmelyikbe...

2016. jan. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!