Kezdőoldal » Utazás » Európa » Én 18 éves vagyok, a párom...

Én 18 éves vagyok, a párom 24. Én közép szintű nyelvvizsgával rendelkezem, ő pedig beszéd szinten. Én most érettségizem, ő pedig agrár helyen dolgozik. Szerintetek van esély a Londoni életre, főként nekem, szakma nélkül?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 15:35
 1/3 ZordAtya válasza:

Esély van londoni életre, inkább ugy kérdezd milyen életre van esélyetek. Első dolog amit mondanák hogy a nyelvizsga nem sokat számít angliában nekem is van mégse kérte senki se. (hozzá teszem nem Londonban lakok Anglia egy déli városában) londonban lako ismerőseim nem tul erős nyelvtudással szakma nélkül 2 en egy 2x3 as szobában dekkoltak néha néha kapva egy gyári munkát egy agencytől.

Nem tudom milyen pénzet kerestek de a minimálbér jelenleg 21 évtől 6.08 font. Az angoloknak vagy egy érdekes akkcentusa dialektusa londonban minden térségben ami nem m indíg érthető. Azt tudom mondani hogy minél több pénzzel gyertek ki ha jöttök ne költekezzetek mert b 1 évig igen döcögős az élet ha nem tovább bár kinek hogy alakul kell a szerencse is. Magyarokban annyira bízzatok mint másban és azt mondom hogy hogy senkibe se nagyon tulélő játk van ahol ritka a barátság és az is törékeny. Továbbá nem feltétlem javasolnám londont élőhelynek a smog és a közbiztonság miatt. Látogtni szép város élni kevésbé ugyan is nem a szép részeken fogtok lanki. hanem egy cigány képü (indiai/bengáli) háztulaj/főbérlőnél vagy ne agy isten magyarokkal. Londonban alja munkákat könnyebb szerezni mint vidéken. Ha pasid agrár tipuso lehet érdemes probálkozni framokon vidéen néha vannak pároknak is munkák. Ja mégvalami párként legalább 2szer olyan nehéz a dolgotok mint egyedül. Párom egy honap eltéréssel érkezett utánnam nem volt könnyü. Minden esetre nem mondom hogy megbántuk volna jobb élet várt ránk mint otthon lehetett volna saját erőből.

Ha szeretnél valami konkrétabbra is rákérdezni

zordmester@gmail.com

2013. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hozzászólnék ha nem gond.

Az elsővel egyet értek abban hogy nem a nyelvvizsga papírod számít. Ami fontos hogy tudjon az ember kommunikálni. Az érettségid sem ér semmit. Soha senki nem fogja kérni tőled az otthoni érettségi bizonyítványodat és a nyelvvizsga papírodat.

Ha lenne szakmád, ha lenne valamiben gyakorlatod akkor nagyobb esélyekkel tudsz indulni. Főleg Londonban. London hatalmas város, és mindenki onnan várja a jobb életet. Tele van illegális, és legális bevándorlókkal a világ minden tájáról. Mivel nagy a munkanélküliség is, így elsősorban azoknak lesz a legnagyobb esélyük munkára (akár egy gyári melóra is) akik tudnak angolul, és van gyakorlatuk. Ha valakinek van angol munkareferenciája már egy fokkal esélyesebb a többinél. Szóval nem könnyű a kezdés.

Viszont kijavítanám az első hozzászóló írását.

Nem 6.08 GBP/óra a minimálbér. 21 éves kortól 6.19 GPB/óra a minimálbér jelenleg.

De mivel te 18 éves vagy így te ezt sem kaphatod meg. Te a következő besorolásba lennél.

18-20 éves kor között 4,98 GBP/óra lenne a béred.


A munkám során nagyon sokszor azok kapnak első körben munkaajánlatot akiknek van gyakorlatuk, főleg leinformálható gyakorlatuk..

Bár én nem Londonban élek, és dolgozom, de ahogy hallom, ott is egyre nehezebb azoknak elhelyezkedni akiknek nincs semmi tapasztalatuk vagy nyelvtudásuk..

Ha van kint ismerősötök, vagy rokon aki tudna segíteni az nektek jól jöhetne..

Hidd el nekem , tapasztalatból mondom amikor azt írom, hogy 1 munkára 20-30 ember is jelentkezik..

2013. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En londonba lakok, kerdezz batran ondokrb@gmail.com
2013. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!