Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldön olcsóbban a laptopok...

Külföldön olcsóbban a laptopok, mobiltelefonok mint itthon? Megéri hozni ha jövök hazafelé?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 18:34
 1/3 anonim válasza:
Én fényképezőtt vettem 14ezerért(átszámitva.Itthol néztem és 49990ft ért árulják.Ja és vettem egy hatalmas micimackót 4000ért.Itt tuti van 30ezer.Ausztriában vasárnapi váasáron is voltam.Ott minden baromi olcsó!
2009. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Az interneten minden külföldi árat megtalálsz, össze tudod hasonlítani...


Én azért inkább Mo-on vásárolom ezeket a dolgokat, mert a garanciát külföldi vásárlás esetén nem tudod érvényesíteni! (Ez egy notebook vagy mobiltelefon esetében azért nem mindegy.)

Ha bármi gáz van a készülékkel hogyan reklamálsz?... Hogyan viszed vissza?... Kiviszed mindig a külföldi szervízbe?...


Notebookoknál további gond lehet, hogy külföldön nem fogsz magyar billentyűzettel kapni, de itthon szinte mindegyiket így árulják!


Mobiloknál is lehet ez gond, hogy külföldön kizárólag német, angol menüs készüléket árulnak, itthon természetesen magyar menüvel is megveheted a mobilt.

(Állítólag lehet "magyarítani", de előfordulhat, hogy utána a mobil szoftvere mindig kiakad, döcögni fog.)


Mindennek van előnye és hátránya, te döntsd el, neked mi a fontosabb. :D

2009. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja csak a mobilt ne tudod itthon használni...
2009. nov. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!