Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban hol van...

Horvátországban hol van legközelebb homokos tengerpart?

Figyelt kérdés
már ha van ilyen. ahol mi voltunk kavicsos volt. az érdekelne, hogy ha van, hol van legközelebb olyan, ahol magán a homokon lehet bemenni a vízbe (nem tudom máshogy megfogalmazni bocsi :), tehát nem csak a strand része homokos.

2013. febr. 13. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom a Krk-n van ilyen de ott fizetni kell és az is csak egy kisebb rész ahol mesterségesen van ez megcsinálva.

Lehet hogy én tudom rosszul arrafelé még nem jártam, de tudtommal Horvátországon csak fizetős homokos tengerpartok vannak.

2013. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Horvátoknál nem tudok fizetős tengerparti szakaszokról, még abban az esetben sem, ha homokos.

Valóban KRK szigeten van a legközelebbi (Soline) [link]

(egyébként gyógyiszap-os dagonyázók is vannak a parton..)

[link]

valamint:

Sv. Marak Risika közelében (Vrbniktől 4 km északra egy kis aprócska félsziget déli oldala):

[link]

2013. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy hangyányival messzebb van Rab sziget (oda komppal lehet kijutni). cirka 50-80km van messzebb Lopar mint a KRK szigeteki homokos strandok:

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de szép helyek, köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 13. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Selce
2013. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz, távolabb van Split, de ott is van homokos strand, kettő is. Egyik sem fizetős.
2013. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!