Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Németország vagy...

Szerintetek Németország vagy Lengyelország a szebb ország?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem lehet össze hasonlítani.

Pl nem tudnám megmondani, hogy németország vagy Magyarprszág vagy maldív szigetek szebb, pedig mindegyikben éltem, vagy voltam nyaralni. Mindegyiknek vannak nagyon szép rézsei, óriási varázsa, de van sok negatívumja is.


De ha valaki még is válaszol erre a kérdésre, remélem úgy teszi, hogy már mindegyiket jól ismeri, és látott mindegyikböl sokat.

2013. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem meg meg lehet mondani akkor is, ha valaki csak képekről látta. Nyilván olyan képek kellenének, ahol nem csak a szépet, hanem a csúnyábbik részét is bemutatják.

Én Lengyelo.-ot egyáltalán nem ismerem, fotókról sem.


Viszont Németo.-ot igen. És persze hazánkat is.

Ha ez utóbbi kettőt kéne összehasonlítani akárcsak képekről is, nyilván Németo. nyerne. Mert ott nincs olyan sok lepukkant épület, mint Mo.-on.

Pesten is lenne sok szép épület, ha lenne pénz a felújításra. De mivel nincs, ezért összességében nem nyerhet.

Az meg, hogy kinek milyen stílusú épület tetszik, egyéni.

A középületek, városi házak eléggé hasonlítanak Mo.-on és Németo.-ban. Nyilván a kisvárosi, vidéki házak eltérőek, de ha azt vesszük, hogy kevés embernek tetszik a magyar tipikus kockaház, amit minden faluban látni, pláne a sok panel, akkor ebben is Németo. nyert.

2013. febr. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Kb hasonló természeti adottságokkal rendelkeznek, csak Németországban sokkal több a hegyvidék. A német városok természetesen sokkal gondozottabbak mivel mindenre van pénzük, de talán pont emiatt a lengyel városokban otthonosabban érezheted magad főleg hogy minden olcsóbb. A katowicei agglomerációs körzet a bányavidékkel viszont elég undorító, ott még egy éjszakára se ajánlatos megállni.
2013. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak pénz kérdés, kedves utolsó.
2013. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

De nagyrészt az.

Pénztelenül sokkal könnyebben válik igénytelenné az ember a környezete iránt, ha hónapról-hónapra él, az lesz neki a legkevésbé fontos, hogy lenyírja a sövényt pl, meg virágos legyen az ablaka.

2013. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak jelenségek amiket nem lehet a pénz hiányára fogni, ilyenek pld a sétáltatott kutyák járdára szaratása, cigarettacsikkek eldobálása vagy akár az hogy az autósok megállnak-e a zebra előtt a gyalogosoknak. De az igényesség a városok esetében nagyrészt mégis csak pénz kérdése, üres kasszából nem lehet épületeket felújítani, nem lehet parkosítani, és a kísértés is nagyobb az önkormányzatoknál hogy egy újabb ronda plázára engedélyt adjanak a városközpontban játszóterek létesítése helyett.
2013. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!