Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mekkora vizespalackot vihetek...

Mekkora vizespalackot vihetek fel a fapados repülőgépre?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

0,1 liter


de ha ures a palack akkor lehet nagyobb is...

2013. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy félreérthető a kérdésem, de nem üres palackot akarok vinni, hanem vizet, hogy ha megszomjazom, tudjak inni.

Akkor újra: mennyi vizet lehet felvinni, mekkora palackban?

2013. febr. 24. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:

A kézipoggyászban lévő folyadékokra a következő kormányzati korlátozások vonatkoznak:


A folyadék legfeljebb 100 ml űrtartalmú tartályban lehet

Az egyenként 100 ml-nél kisebb térfogatú tartályokat egy átlátszó, újrazárható, 20x20 méretű és legfeljebb 1 liter térfogatú műanyag zacskóba kell helyezni.

A műanyag zacskót külön be kell mutatni a biztonsági ellenőrzés során


Wizzair

2013. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lényegében tetszőleges mennyiséget felvihetsz a repülőre. 10kg és a poggyász méret korlátozhat be, bár a súlyt ritkán nézik, akkor se a kapunál. Ez azért talán elég de persze ezen felül zsebeidet is tele rakhatod palackokkal. :-)



Azonban ha elvétetted a kérdésed és azt szeretnéd tudni, hogy a biztonsági ellenőrzésen mit engednek át akkor a többi válaszoló már megírta pontosan. Tehát én konkrétan a kérdésedre válaszoltam, ők meg arra amire szerintük gondolhattál igazából.



Azaz mindenkinek igaza volt: a bizt ell-en olyan keveset vihetsz mint írták utána vehetsz és vihetsz a gépre bármennyit. Ha viszel üres palackot akkor mosdoban is van csapviz, én így szoktam.

2013. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja és amúgy tök mindegy hogy fapad vagy sem illetve melyik társaság a kérdés szempontjából.
2013. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is az üres palack + csapvíz a reptéri mosdóból megoldást javaslom.
2013. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem kézipoggyászra gondolt!

Abból inna!

2013. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 6. -al, nem értem miért kell ilyenen problémázni, mikor egyszerűen megoldható a kérdés csapvízzel. De ha azt nem szereted, a tranzitban vehetsz vizet, üdítőt, drágább mint boltban, de olcsóbb mint a gépen.
2013. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, meséld el hogy a fenébe jut valaki oda hogy ezt megkérdezze. De tényleg. Csak ezen a siteon körülbelül naponta válaszolják meg ezt, a légitársaság weboldalán ahol a jegyet vetted ott leírják precízen. Egyszerűbb beböffenteni egy kérdést mint rászánni öt percet az olvasásra?
2013. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es: 1. úgy, hogy még nem repültem, 2. itt azért elég sok hasznos választ kapni, pl. ez az üres palack bevitel eszembe se jutott, 3. ha idegesít egy kérdés, lapozz tovább, nem kell fárasztanod magad, hogy degradáló választ adj. És köszönöm a tanácsot, elolvasom a légitársaság honlapját.
2013. febr. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!