Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kaptam egy emailt az Európai...

Kaptam egy emailt az Európai Program az Egyéni Turizmus Fejlesztéséért-tól, hogy nyertem egy utat. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az utalvány postaköltségeként kell átvételkor(?) befizetnem 1500 ft-ot. Szerintetek igaz ez, vagy átverés?
2009. szept. 10. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
én is kaptam, màr, de nem foglalkoztam vele, mert pàrom szerint àtverés! Valaki hàtha jàrtasabb ez ügyben! :)
2009. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Hetente 10 ilyet kapok, akkor mindig nyertem egy utat? Csak átverés, valószínűleg bele akarnak rángatni valami társ-ingatlan vásárlásba és hogy meghallgass valami több órás unalmas előadást.
2009. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Egy ismerősöm 2 személyes egyiptomi utat nyert.Amikor felutatott Pestre,ott már legalább 50.en voltak,akik szintén nyertek.Kiderült,hogy a nyeremény csak valamilyen szállás,étkezés nélkül és az oda-vissza út költségeit neki kellett volna fizetni.
2009. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is kaptam ilyen emailt, és utána jártam egy kicsit. Ezek Eurorest hotelcsekkek, melyekkel a szállást fizetik elvileg. Felhívtam Borsod Megyei hoteleket, amelyek elfogadják, és igen, hallottak róla, elfogadják, a kötelező ellátást kell csak kifizetni ami kb 5000 Ft/fő/nap, ez tartalmazza a reggelit, ebédet + idegenforgalmi adót. De ez hotelenként eltérő.

2009. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%

Sziasztok!

Én is kaptam.De nem szabad megnyitni vagy az oldalra regisztrálni.Sajnos ha megnyitjátok a gépetek vírust,vírusokat kaphat,aminek következménye:hozzá férnek olyan adatokhoz,amihez nem szeretnénk.:((Sajnos nagyon sok az ilyen típusú email.

2009. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem töltesz le vírust, maximum lóf*szt. 1900 Ft-ért 600€ Eurorest-csekk. Megéri, én már kaptam, BP Hilton Westend elfogadta.
2012. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is kaptam ajánlatot egzotikus nyaralásra. Csak szállás. Azon a napon, amikor be kell jelentkezni, illetve távozni kell nincsen közlekedés a szállodához. (Nekem az sajnos pár ezer forintomba került, mert a szállást lefoglaltam és az utazás szervezésekor derült ki a turpisság)
2020. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!