Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miket vigyek magammal Londonba...

Miket vigyek magammal Londonba? 12L

Figyelt kérdés
1 hétre megyek londonba áprilisban.Miket vigyek magammal mennyi pénzt és milyen idő van ott akkor? Angol családoknál leszünk elszállásolva az étel a szállás és a belépők adottak.Köki 12L

2012. dec. 4. 20:28
 1/3 anonim válasza:
Én a ruhákban talán tudok segëteni. Szerintem ami fontos a ruhákból az a pulóver és farmer vagy egy hosszú nadrág, és sportcipô vagy valami olyasmi, mivel Angliában egész évben megeshet, hogy szeles, esôs idô lesz. De attól még hozhatsz mondjuk egy rövidnadrágot, ha véletlen meleg lesz. Áprilisban mondjuk kétlem. A pénz az attól függ, hogy sokat akarsz költeni, vagy nem, szóval abban nem vgayok biztos.
2012. dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát én áprilisban voltam 2 hetet és 26-28°C volt minden egyes nap, és csak 2 rövidnadrágot vittem a biztonság kedvéért, mert mindenki esőre meg "rossz" időre készített fel:DDDD
2012. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
te biztos a Vak Bottyán János-ba jársz
2013. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!