Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanairre foglaltam jegyeket...

Ryanairre foglaltam jegyeket és a foglalásnál nem vettem figyelembe a megszólítást, ezért 2 hölgynek a MR. Maradt meg amit a rendszer alapból adott. Okozhat ez gondot a beszálásnál? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

a nagyobb gondom az, hogy sajnos nem tudom elérni a Ryanairt, mert csak MO-i számról tudok hívni, én meg Felvidéken élek. A nemzetközi számmal meg csak az a gond, hogy én angolul nem tudok...

Köszönöm a gyors válaszokat


2013. márc. 1. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi probléma nem lesz. A te neved szerepel a jegyen, a jegy nálad lesz, az útleveled nálad lesz, azaz te fizettél az útért tehát elég nagy gondban lennének ha emiatt nem engednének fel. Nekik sem érdekük hogy panaszt tegyél ha egy ekkora apró hiba miatt nem tudnál utazni.

A legvalószínűbb az hogy észre sem fogják venni, ha meg igen akkor max egy apró mosoly a jegykezelő részéről.

2013. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért a biztonság kedvéért kérj meg valakit, aki tud angolul, hogy hívja fel őket, de valószínűleg nem lesz gond.
2013. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Wizzairnél volt ugyanez, egy mukkot nem szólt senki!
2013. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Most beszéltem egyik ismerősömmal, aki éppen a reptéren volt és megkereste a Rayenair irodát, azt mondták nem nagy gond, de mindenképpen kérdezzek még rá az infós számon... na ez holnapra marad, majd megkérem valamelyik MO-i ismerősömet, hogy hívjuk fel. Igazság szerint az utiokmányban nem szerepel a megszólítás, ezért szerintem sem gond, de mivel 8-an utazunk nem szeretném ha bármi gond is lenne :)
2013. márc. 1. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, a megszólítás nincs rajra a beszállókártyán, meg hivatalosan amúgy sem része a névnek.
2013. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Ne hívd őket, mert csak emelt díjason tudnád hívni. Emiatt úgyis azt mondják, hogy hívd őket azon mert az nekik ugye pénz :D


De tök felesleges emiatt paráznod. Nem is lesz rajta a beszálló kártyán.


Az első válaszoló nem tudom minek válaszolt, ha még azt se tudja, hogy nincs jegy. Meg azt se, hogy marhára nem érdekel senkit, hogy a ryanair ellen hányan és milyen panaszt tesznek. Volt aki azt kifogásolta, hogy többtízezer forintnak megfelelő eurót kértek tőle amiért elfelejtette otthon kinyomtatni a beszállókártyáját. Még facebook csoportot is létrehozott hogy jajj őt hogy lehúzta a ryanair. Szerinted a Ryan vezetőjét ez hol érdekelte? Pont az ilyenekből van pénzük. És cserébe aki odafigyel minden szabályra, az akár fillérekből utazik. :))


De jelen esetben ez a MR-MS dolog tényleg nem számít. Abszolút. Egy percig ne aggódjon senki ilyesmi miatt. Valószínű statisztikai adatnak kell csak és azért kérik el.

2013. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!