Kezdőoldal » Utazás » Európa » SZENTES 2 kérdés, le szeretnék...

SZENTES 2 kérdés, le szeretnék utazni néhány napra, olcsó magánszállást legyetek szívesek ajánlani! Szolidat és olcsó keresek valahol bent a városban. Ott laktam sok évig de régen.2. kérdés: drága barátom Bíró Jenő emléktábláját majd hol találom?

Figyelt kérdés

Csak le szerettem volna utazni nosztalgiából és egyéb okok miatt és tegnap olvastam Jenőről......... végig bőgtem az estét.....őt is meg akartam látogatni....Elkéstem.... :(

Néztem panziókat de 6000 ezer/éj az drága, olcsóbbat keresnék. Régen életem legszebb néhány évét töltöttem a Sima Ferenc utcában....... Minden konkrét segítséget köszönök!


2013. márc. 2. 15:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Keresek az interneten de a magán szállásokat nem nagyon találom pedig biztosan lenniük kell itt-ott magánházaknál.

Nagyon hálás lennék ha ebben segitséget kapnék a helyiektől!

2013. márc. 2. 15:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Kollégiumba nem lehet megszállni? Mondjuk ha Pénteken lemész és Vasárnap jössz. Nem vagyok benne biztos de sok helyen lehet ezt csinálni.

Bíró Jenőre rákeresttem az egyik cikkben ezt írják: "Szentes önkormányzata szombaton avatta fel az idén elhunyt festőművész, Bíró Jenő Munkácsy utcai lakóházának falán az alkotó emléktábláját"

2013. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt tudom ajánlani, megnéztem, az egyik ismerősömé. Az ingatlan földszinti részében a tulaj lakása, + könyvelő irodát működtet, a padlástérben vannak az 1-2 személyes kis szobácskák, amit a képen látsz az a konyha és étkező közös.


Ha ennél is központibb helyen akarsz: akkor van még a Horváth M. u-ban a Szindbád étterem és annak is vannak szobái, valamint a Péterház-panzió (közvetlenül a Petőfi-Szálló mellett), ezek is maszek kézben vannak.

2013. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze az árait nem ismerem.

Ha bármiben tudok még segíteni, írj privit.

2013. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!