Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyenek az árak Norvégiában?

Milyenek az árak Norvégiában?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek Norvégiába és érdekelne, hogy milyen árakra számíthatok? Taxisok mennyire hiénák ott? Hallottam, hogy nagyon drága ország, de mégis mennyibe kerül mondjuk egy kávé sütivel, egy sör egy pubban, egy étkezés egy átlagos helyen? Ha esetleg tudnátok ajánlani valami konkrét helyet Sandefjordban, azt külön megköszönném, de minden infónak örülök. Köszi előre is!

2013. márc. 4. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drága. Egy BigMac menü 3 000 forint felett van, egy közepes helyen (Oslo) egy itthon 1500 forintos menüért 8 000 forintot is elkérnek... De egy koktél is 2-3 000 forintba kerül egy bárban, egy capuccino kb. 1000-1500 forint. A nagy áruházak is drágák, de a helyedben inkább ott vennék kaját.
2013. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Norvégia nagyon drága. Én Osloban és Tromso-ben voltam. Tromso-ben egy pizzáért 300 koronát fizettünk, plusz az üdítő, mindenestül 800 korona volt. Az majdnem 32 ezer forint. A taxisok nem hiénák, ez azért kulturált ország. A szállodák is drágák.
2013. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
800 korona volt kettőnknek, ezt elfelejtettem hozzátenni.
2013. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Már önmagában az is sokat elmond az árakról, hogy a taxi a reptér és a 7km-re lévő városközpont között 250-300 NOK..

Mennyi mondjuk egy kávé egy sütivel/szendviccsel?

2013. márc. 5. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb 200 korona egy kávé egy sütivel. De ez is függ sok mindentől, milyen hely, melyik város, stb.

Hova mész Norvégiában?

2013. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!