Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki segítene nekem aki...

Valaki segítene nekem aki Svédországban él/élt!? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy svéd ismerősöm és szülinapjára szeretnék neki meglepetés levelet küldeni. Meg van a címe, de nem szeretném,ha elkeveredne a levél, azért szükségem lenne valakire aki segít megcímezni! Privátban is írhattok! Köszi

2013. márc. 13. 13:47
1 2
 1/12 TappancsMancs ***** válasza:

Így címezd

[link]

2013. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TappancsMancs ***** válasza:

A "Box" (nálunk postafiók) helyére jön az utca és házszám. Az valamilyen "gata" pl.


címzett neve

utca házszám

körzetszám város

ország

2013. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segítettetek! azt esetleg nem tudjátok, hogy csokit lehet-e küldeni Svédországba? (a postán a hölgy nem tudott rá válaszolni)
2013. márc. 14. 20:04
 4/12 TappancsMancs ***** válasza:

Csokival szerintem nem lesz gond, ami kényes az a hús pl, dohány és ilyenek és a kereskedelmi mennyiségek. Ha küldesz szerintem legyen finom mert lehet nem fogják értékelni a sportszeletet. Persze ha tudod hogy érdekli az is más csak ott vannak ám finom csokik.

[link]

2013. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TappancsMancs ***** válasza:
A magyar kézműves csokokikkal is érdemes próbálkozni, vannak már nálunk is akik még a kakaót is maguk őrlik és pörkölik. :) Magyar csoki csodákkal. :)
2013. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TappancsMancs ***** válasza:
5öshöz hozzáteszem nyilván drágább mint a sportszelet de had ámuljanak :)
2013. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TappancsMancs ***** válasza:
Ja még annyit hogy a szokásosan kedvelt sportszeletünk helyett inkább küldenék krumplicukrot mint tradicionális édességet, meg ami nálunk szuperfini a tejkaramellánk. Az verhetetlen, máshol a karamella kemény és nyúlós :) a miénk omlós és olvad. :) Az ami nálunk a medvecukor az biztos bejönne nekik de náluk hihetetlen változatosságban van, kimérős és zacskós is és abban nem tudnál újat mutatni nekik. De biztos értékelnék mint kedvelt magyar édességet mert náluk nagy sláger. Én pl szeretem és irdatlan sok féle kapható Svédországban. Még jégkrém és fagyi is. Ilyen omlós olyan nyúlós narancsos stb.
2013. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fhú, köszönöm a sok-sok segítséget! Én első körben Szamos marcipán szívre gondoltam :) Remélem, hogy egyáltalán megkapja a srác, mert igaz,hogy meg van a pontos címe, de koleszba küldöm a csomagot.. de bízzunk a legjobbakban!
2013. márc. 16. 10:30
 9/12 TappancsMancs ***** válasza:
Szamos? Szuper! :) Szerintem vegyél egyet-egyet több féléből vagy biztos vannak csomagolt vegyes kiszerelések. Azért én egy puha karamellát is hozzácsapnék. Csak kóstold meg előtte hogy az a finom puha féle legyen. De a Szamos biztos beválik. Majd írd meg ízlett e neki? :)
2013. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TappancsMancs ***** válasza:
Ja?! Ha kolesz küldd úgy hogy postán kelljen neki név szerint felvennie. Akkor biztos megkapja. A postán majd mondják mennyivel kerülne többe és hogy van az. Amúgy egy svéd kolesz is más azért.
2013. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!