Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ismer valaki megbízható...

Mina75 kérdése:

Ismer valaki megbízható munkaközvetítő irodát, melyek Angliába közvetítenek?

Figyelt kérdés
Amerikába szól egy közvetlen ajánlatom de közelebb szeretnék inkább maradni. Érdemes-e még Angliában gondolkodni? Gyerekkel mennyire működőképes az élet kint ha én dolgozom? Meg tudnánk ott élni?Csak tapasztalat alapú véleményekkel tiszteljetek meg!Köszönöm!
2013. márc. 20. 06:46
 1/1 anonim ***** válasza:

"Érdemes-e még Angliában gondolkodni? "


Érdemes, feltéve ha beszélsz elfogadható szinten angolul és van olyan szakmád, szakmai tudásod, amivel el tudsz helyezkedni.


"Gyerekkel mennyire működőképes az élet kint ha én dolgozom? "


Kezdetben önállóan érdemes jönni, semmiképp sem gyerekkel. Ugyanis az elején csak szobát tudsz bérelni, mivel helyi munkareferencia, fizetés nélkül nem adnak ki lakást és egy anya, gyerek páros nem lakhat szobában hivatalosan.


"Meg tudnánk ott élni?" - Ez attól is függ mennyi a kereseted. Egy minimálbérből, gyerekkel nem. Egyedül el vagy a minimálbérből, de gyerekkel már nem elég ennyi. Gyerekes családnak szerintem kell legalább Londonban 1200-1400 font havonta nettó, vidéken 1000 font minimum nettó.


Ha van még kérdés, privátban keress meg.

2013. márc. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!