Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen MEGBIZHATÓ munkaközveti...

Milyen MEGBIZHATÓ munkaközvetitőt ismertek külföldre?

Figyelt kérdés
Ismeri valaki ezt a céget, valamint az ajánlatukat? Http://www.jobinfo.hu/allas/Angliai-takaritasi-munka/Magyarorszag/2062042/xprssz-h
2012. márc. 25. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Én 1 db megbízható munkaközvetítőt ismerek külföldre: saját magamat.

Ha nem beszéled az adott ország nyelvét akkor csak átvernek, kihasználnak, minden pár forintos dologért 10 ezreket kérnek, a végén meg munka sem lesz. Ha meg tudod a nyelvet nincs szükség közvetítőre.

2012. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Minek közvetítő? Elkezded nézni az álláshirdetéseket és jelentkezel.Ha felvesznek kimész.Mi ezen a bonyolult?
2012. márc. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha itthon keresel munkát akkor is inkább munkaközvetítőhöz mennél, ahelyett, hogy közvetlenül a munkaadóval beszélnél? Nem, ugye? Külföldön sem megy ez másképp.
2012. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én mentem és mennék is munkaközvetítőhöz. Vannak nagyon jók, nekem is és jó néhány ismerősömnek is ők szereztek jó kis melókat. Bár ezek nagy és menő állások, mint programozás, vagy ügyvezető, na de kit érdekel. Aki meg nem volt közvetítőnél, az nem tudja, hogy az milyen arra azért ne hallgass, majd csak ha tud kompetens véleményt alkotni.

Csak nyugodtan keresgélj.

Üdv. Mónika

2012. aug. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!