Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi lehet kb egy utazás...

Mennyi lehet kb egy utazás londonba mindennel együtt minimum?

Figyelt kérdés

barátaimmal el szeretnénk menni, aki volt már, ő mennyiből utazott? hárman mennénk nyár elején, és tényleg minimum, tehát jó a diákszállás vagy akár mi, meg kajára is lehető legkevesebbet költve?

Köszi



2013. márc. 21. 13:47
 1/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, egy hosszú hétvégére gondoltunk, tehát 3-4 nap
2013. márc. 21. 13:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Maximum 100 ezerből meg lehet oldani, talán kevesebből is kis szerencsével.
2013. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól mennyiért tudsz repülő jegyet venni illetve mennyiért találsz szállást. Én vettem már 5000 forint körül retúr repjegyet régebben, de ilyet mostanában nem láttam. Ha aludni bármi jó, akkor közös szobában egész olcsón el lehet lenni. Ami még sok az a tomegkozlekedes.
2013. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 norzsu válasza:

Attól is függ mit akartok megnézni.

A London eye-nál lehet kombinált jegyet venni több nevezetességre. Pl 4 helyre be tudsz menni kb 50fontért/fő

-London eye, -London Aquarium, -Madame Tussauds, -London Dungeon.

A szállás nem olyan drága ha hostelbe szálltok meg, és olyat választotok amiben sokan vannak egy szobában. Mi a Russel Squarei hostelben száltunk meg anno, nagyon jó az elhelyezkedése, nagyon sok nevezetesség megközelíthető onnan gyalog. Olyan 6-7 ezer/éj volt az ár ha jól emlékszem.

2013. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mi egy baratnommel voltunk tavaly tavasszal, 200/fo-re jott ki + vasarlas.
2013. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a minimum a cel, akkor a Tussaud es a Dungeon nyugodtan kihagyhato mert rohadt draga, annyit nem er egyik sem. London Eye is maximum ha szep ido van. Ilyen rovid ido alatt szerintem meg a muzeumokkal sem erdemes bajlodni, ugyis csak feluletesen lehet megnezni oket, ugy viszont szerintem nincs ertelme. Inkabb elvezni kell a varos egyedulallo hangulatat.
2013. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy maximum 100.000/fő, ebből kényelmesen el lehet lenni 3-4 napig odakint, ha nem szórjátok a pénzt.


Én 5 napokra szoktam utazni, igaz, hogy én hotelben szoktam lakni és szoktam minden nap meleg kaját enni és a múzeumokat is előszeretettel preferálom, de én ki szoktam jönni 150.000 - 180.000-ból. Viszont mindig jó előre szoktam foglalni és fillérről fillérre kiszámolok mindent és úgy váltok fontot.

2013. márc. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
25-45-ig vannak repülő jegyek + az ottani költségek
2013. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!