Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Londonban, pénzt szeretnék...

Ildiko1235 kérdése:

Ha Londonban, pénzt szeretnék felvenni, hogy hazajussak, de úgy, hogy a kártyám közben lejárt, be tudok menni valahová, ahol kivehetem a pénzt? (Bank, vagy bármilyen felvevőhelyre. ) Londonban, van e limit ATM-re?

Figyelt kérdés
A barátnőm, szeretne hazajönni holnap, küldtem neki 30 rongyot, azt mondja a kártyáját nem fogadja el. Mi lehet az oka? Van e ott bank, ahol egy OTP-s vehet ki pénzt? Állítólag ott nincs OTP.Mit tehet szegény?

2013. márc. 22. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy lenne már OTP? angol kártyája nincs?
2013. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod, itthon OTP-s, annyit tudok, mikor 5 ezret küldtünk azt le tudta, venni, most a 30-at nem fogadja el.Gondoltam a limitre is, sajnos nem tudom mennyi.
2013. márc. 22. 18:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Most akkor lejárt az a kártya vagy nem?
2013. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt írja, nem működik, nem engedi levenni neki.
2013. márc. 22. 18:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Viszont eddig engedte, kisebb összegeket, meg vásárolt is vele gondolom én.Holnap jönne szerencsétlen haza, a konzul nem segít, dolgozni ment ki, de nem fizették ki, most hiába van pénze, haza se tud jönni.Lehetséges az, hogy 30 ezer ft.sok, és azért nem engedi az ATM? Írtam neki, vegye ki kis összegbe, még várom a válaszát:(
2013. márc. 22. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy OTP-s kártyát használni, ha nem visa electron. Az macera, nekem sem fogadta el soha. Ezért dombornyomottam lett.

A limit attól függ, az OTP mennyit állított be, de amúgy általában egy angol automatában a napi max, amit fellehet venni 300 font, ami jóval felette van annak, amihez a barátnőd próbál hozzájutni. Úgyhogy inkább az lehet, hogy ez egy visa electron... de amúgy, ha bemegy egy bankba, akkor megmondják neki, hogy kaphat e pénzt vagy sem. Ez egyrészt azon múlik, hogy milyen a bankok közötti megállapodás, valamint, hogy a kártya tényleg érvényes e.

2013. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ezt megírom neki, remélem valahogy hazajut, mit kezdeni kint pénz nélkül?:( Köszi!
2013. márc. 22. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod itthonról megvenni neki a repjegyet? Azt majd meghálálja vhogy....
2013. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
sajnos az én számlámon nincs sok, a párom kölcsönzött neki:(
2013. márc. 22. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:
A kártyán rajta kell legyen, hogy meddig érvényes.
2013. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!