Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország sokkal fejlettebb,...

Németország sokkal fejlettebb, élhető ország, mint Franciaország?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2013. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Németeknél nincs barátságtalanabb es rasszistabb nép, nagyon undokak, angolt sem beszelik, csak a dajcsot, amit ha te nem beszelsz, nem vesznek emberszámba
2013. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Látom kedves második, még nem jártál francia földön. Utána sokkal jobban szeretnéd a németeket! :-D
2013. márc. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
72%

Mivel mindkettő ország hatalmas, egyikről sem lehet egységes véleményt alkotni. Teljesen más Észak- és Dél-Franciaország és ugyanígy Észak- és Dél-Németország. Azt mondják, hogy a német gazdaság erősebb, mint a francia, úgyhogy talán fejlettebb is maga az ország.

Az, hogy melyik mennyire élhető, egyénfüggő. Én francia szakra járok egyetemre, mindenem a francia nyelv és kultúra, úgyhogy én sokkal szívesebben élnék Franciaországban, mint Németországban :) De ez teljesen szubjektív. Mondjuk annak is inkább az északi részét ajánlanám...

Egyik rokonom Németországban dolgozik, ő teljesen jól érzi ott magát, rendesen megfizetik, kedvesek a főnökei, elégedett az ottani életével. Viszont nekem nem voltak ilyen jó élményeim ott... kezdve azzal, hogy a török csajszi a lábam alá pattintotta a cigicsikket, aztán azzal, hogy átvertek az "majdnem" főnökeim, akik leléptek mikor kiutaztam, és munka nélkül maradtam, majd jött a nyomulós néger fiú, akinek nem lehetett elmagyarázni, hogy nem igénylem, hogy hazakísérjen és úgy kellett elfutnom előle...


Úgyhogy végülis mindkét ország élhető, egyéni beállítottság és persze szerencse kérdése is, hogy hol találod meg a számításaidat :)

2013. márc. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Fejlett mind a két ország de...

Ami az élhetőséget illeti a legélhetőbb az itt Magyarország !!

Igaz kevés embernek de azok mint a királyok !!!

2013. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
15%
5/5! Igaz!
2013. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Franciák és az ország sokkal fejlettebb ,barátságosabb , jobb , szebb, kulturáltabb annál a hülye németeknél. Bunkók az echte németek. Aki ide jár 20 éve annyit tud hogy " gullás szuppe ". Egy diktatórikus rendőr állam.
2013. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pub ***** válasza:
Franciaorszagban elek, jol ismerem a nemeteket is, nem elnek mashol mint Fr-ban. Imadom!!!!
2014. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!