Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit gondoltok milyen lehet...

Mit gondoltok milyen lehet Tenerife-n élni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 10:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Elég unalmas lehet. Nincs ott semmi, csak ilyen álturistaparadicsom, kispénzű túristáknak. Fekete, sivár "homok"... meg álnépies bóvlik. Miután egy lakatlan sziget volt, hát be kellett népesíteni valamivel.
2013. márc. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem is tudtam mindezt róla? Nekem szinte tökéletesnek tűnt, de akkor kb olyan Seychelles színvonalú lehet. Böngészek a neten hasonló éghajlatú helységek után, ahol el lehet helyezkedni az egészségügyben is. Tenerife-n ez nem valami felkapott szolgáltatás ahogy írják az álláshirdetők.
2013. márc. 24. 10:32
 3/18 A kérdező kommentje:
a második mondat után Pont.
2013. márc. 24. 10:33
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Seychelles színvonalú? Mondd, te voltál már a Seychelle szigeteken? :)
2013. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És még valami: azért, mert az első válaszolónak nem tetszik Tenerife, már nem is mész oda lakni? Kész, kilőtted? Egy gyakorikérdések vélemény miatt? :D Nem semmi.
2013. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A színvonvalat nem gazdaságilag értettem. De az is egy "álturistaparadicsom"-ahogyan az első írta. Semmi történelem, egy betelepített lakatlak sziget volt. Nagyon szép mindkét hely, Tenerife-n nyűzsgőbb az élet, Seychelles meg egy nyugis mű turistaparadicsom, a resortok; a bungalow-k sem a kultúrát tükrözik, mint pl Indiában, ahonnan ered a kifejezés is.

Még egyszer leírom, a színvonalat a kialakulásra, "eredetiségre" értettem.

2013. márc. 24. 11:03
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Ki írta, hogy költözni szeretnék? Olyan mediterrán, trópusi éghajlatú helységek után keresgélek, amelyekben van eredetiség. Mindezen belül az adott hely egészségügyi statisztikái, színvonala, szükséglete érdekel. Célom nem a kiköltözés, hanem elsődleges a megismerés. A kérdést nem tettem pontosan fel, ez az én hibám. Bocs.
2013. márc. 24. 11:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"kispénzű túristáknak"


Hátőőő jah, persze, az átlag segélyen élők és kisnyugdíjasok járnak oda évről évre.

2013. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Kedves 8-as, alapvetően Magyarországról a panelprolik járnak oda, meg a "termékbemutató"-ra "ingyen" odacsődített nyugdíjasok. Másoknak nehéz lenne eladni a helyet.
2013. márc. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Hát ő ja. Kispénzű turistáknak van .. (Y) értelem kimagaslóan virít ;) Tenerife az egy k**va jo hely. Ezt csak ugy megsúgom neked ;) és elég hülye vagy .!! Egyik ismerősömékkel szoktunk oda utazni es NEM vagyunk kispénzűek.. Nagyon megvagyunk vele elégedve.! De aki hülye az haljon meg.
2013. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!