Kezdőoldal » Utazás » Európa » Au-pairnek megyek ki Angliába,...

Au-pairnek megyek ki Angliába, mit gondoltok meyik a jobb család?

Figyelt kérdés

1. Anyuka magyar, apuka angol, 2 kisfiú-szimpatikusak. 100 font/hét. Saját fürdő+ szoba, nyelviskolába járhatok.

2.Egyedülálló anyuka, 3 és 13 éves lány. 60 font/hét. Saját szoba, a fürdő közös. Itt is járhatok nyelvsuliba.

3. Magyar ősökkel rendelkező anyuka+francia apuka 1 éves kislány és 3 éves kisfiú, 80 font/hét saját fürdő+szoba, nyelviskola adott


Ezek mellett még levelezek néhány családdal. 100%-ig biztos visszajelzést még nem kaptam sehonnan, de ők tűnnek a legbiztosabbnak. Ti melyiket választanátok, ha tehetnétek?


2012. jún. 13. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ebből még sajnos nem derül ki, hogy valójában mennyi munkát fognak rádsózni (ezt majd próbáld minél előbb tisztázni!). Én valószínűleg nem választanám a 2.-at, egyedülálló anyuka mellett mindig rengeteg a munka, ráadásul keveset is fizet. Szerintem én az 1.-t választanám, mondjuk nem tudom, mekkorák a kisfiúk és mennyire rendetlenek :) de szerintem a 3.-nál a kicsikkel lehet, hogy nem lenne egyszerű dolgod. Szóval szerintem 1. vagy 3., de inkább 1.
2012. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az első!

Az egyedülálló nem jó mert ugye egyedül van és néha apuka is foglakozik a gyerekkel.Bár itt van egy magyar anyuka és mint köztudott a magyarok a magyarokkal külföldön mindig kib@sznak.

Sok sikert!

2012. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Komolyabban az elsővel beszélgettem eddig. Nekem szimpi volt, de a takarítást mondta ő is... Igazából tudom, h mindenhol kellene takarítani és eddig ő ajánlotta a legtöbbet, tehát 30-40 fonttal többet kapnék, mint máshol kb u-a a munkáért.

A 2. kedves (persze tudom először mindegyik az) de nekem is az egyedülállóságával van a főbb bajom.

3. elég gazdag család, végül is szimpatikusak, nha de majd meglátjuk. Délután már okosabb leszek :)

2012. jún. 13. 11:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Na akkor én leszek az aki az elsőt helyből kizárja.

Voltam au-pair magyar anyukánál. Nincs rosszabb ennél. Én 3 kicsire vigyáztam. A végén már úgy fizetett az anyuka,hogy állandóan nyafogott,hogy jaj,miből fognak megélni hogy most fizetni kellett engem is meg ugye a számlákat. A végén már arra is rá akart tukmálni,hogy főzzek a gyerekre. (amit az elején kikötöttem,hogy megmelegítem az ételt,megetetettem a srácokat de nem főzök) A végén már én magam kerestem okot, hogy mivel tudnék elbúcsúzni tőlük.

(hál istenek, elköltöztek másik városba,így nem mentem velük)

Szóval tapasztalatból mondom,hogy a magyarok idővel szeretnek rafináltak lenni.

A nagyon gazdagok sem jók,mert ők szó szoros értelemben cselédnek fognak nézni.

Én inkább a kettest választanám,mert bár keveset fizet, de értékelni is fogja a munkádat. Vagy a harmadikat. Az elsőt tuti kizárnám.

üdv

2012. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is kételkedem bevallom, de én mind a 3ban. Az 1. családnál talán a magasabb pocket money a nyerő+az, h z anyuka is volt au-pair. Tehát járt a másik oldalon is... Nha, de egyenlőre még sehonnan nem kaptam választ, szval csak gondoltam körbekérdezek, ki mit tenne a helyemben
2012. jún. 13. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi információból az első lenne. Nem a magyar miatt, hanem egyrészt a legmagasabb fizu (semmit nem jelent önmagában, de több infót nem adtál meg), és a saját szoba, saját fürdőszoba nekem nagyon fontos lenne.
2012. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám. Az fizet a legtöbbet, van saját fürdő, ráadásul a gyerekek fiúk, akikkel sokkal könnyebb bánni, mint egy lánnyal.
2012. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem voltam Au-pair, de dolgoztam külföldön magyar tulajdonosú vállalkozásnak és megmondhatom, hogy SOHA TÖBBET! Átvágtak!

+ nyelvtanulás szempontjábúl jobb ha nincsenek magyarok a közelben.

Próbáld meg kikérdezni pontosan hol milyen házimunkát kell elvégezned és akkor szűkítheted a kört.

A 2-nál ha szerencséd van akkor a 13-éves talpraesett és megkönnyítheti az életed.

2012. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Kicsit offolnék ha nem baj:

én is Angliába szeretnék kimenni és érdekelne, hogy melyik oldalon nézelődsz?

2012. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a nyelvtanulás miatt jönnél ki, akkor az elsőt alapból zárd ki. Egyáltalán nem jó az, ha a családban beszlnek magyarul is. A pénz ne legyen elsődleges cél ebben az esetben, mert nem ez a lényeg. Azt még lesz időd keresni jóval később, ha már beszéled a nyelvet rendesen és van rendes munkád.

Én saját tapasztalatból mondom, mert már én is szívtam meg, hogy a pénz csábított, holott inkább a nyelvtanulási lehetőség kellett volna, hogy csábítson. Már 12 éve volt, de még mindig bánom a döntésem.

2012. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!