Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szlovák állampolgár utazhat...

Szlovák állampolgár utazhat Szerbián és Macedónián keresztül Görögországba személyigazolvánnyal?

Figyelt kérdés
Buszos nyaralásra készülünk, és az lenne a kérdésem, hogy a magyar állampolgárok, ha jól tudom ezen 3 országba beutazhatnak személy igazolvánnyal. De pár barátunk szlovák állampolgár. Ők is utazhatnak így velünk, vagy nekik útlevél kell?
2013. márc. 26. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezzetek rá az utazási irodában erre, ott mondani fogják mi fog ehhez kelleni, meg el is fogják kérni az igazolványokat szóval, már ott kifog derülni.

Pontosan nem tudom hogyan megy ez, mert még nem kerültem ilyesféle helyzetbe, de jobb rákérdezni.

2013. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A magyar állampolgárok valóban utazhatnak, de a szlovákok nem biztos. Ennek Szlovákiában kellene utánajárni valahol.
2013. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megkérdeztük, nekik is elég a személyi igazolvány hál istennek :)
2013. ápr. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!