Kezdőoldal » Utazás » Európa » Genf környékére megyek, és...

Genf környékére megyek, és segítségre lenne szükségem, mert nem tudom mennyi pénzt vigyek?

Figyelt kérdés
Másra nem akarok költeni, maximum kávé, érdekelne automatában vagy cukrászdában vagy bárhol mennyi az ára, mennyibe kerül a nyilvános wc, egy hűtőmágnes, egy szendvics, tábla csoki, víz, üditő?

2013. márc. 27. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

A magyar árak (piaci árak! egy szendvics itthon is csak akkor 200ft, ha te készíted) 2-2,5-szeresével számolj átlagban.


Szállásod, étkezésed meg egyéb nagyobb volumenű kiadásaid nem lesznek?

2013. márc. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Olti László válasza:
Szevasz! Én Németországban dolgozok és 5 hétre 7-800 € kell. Svájc úgy 30-35%-al drágább. Sok múlik a szálásdíjon.Szóval, legalább 1000€ kell Neked Svájcban 5 hétre. Ebbe belszámoltam az utazási költségeket is. Jó utat!
2013. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kávé 3 frank,szendvics 3-6 frank.automataba minden dragabb!!!Itt is van Aldi,Lidl ahol kb otthoni árak vannak.Egy napra 15 frank kell ami a minimum(egy kave,egy üditö,egy szendvics plussz egy csoki vagy csipsz.Nyilvanos wc sok helyen ingyenes(legtöbb helyen vasut allomasokon).
2013. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3-as válaszoló, hogy olyan választ kaptam tőled amit vártam, igazán hasznos volt a válaszod!
2013. márc. 31. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit:)Egyebkent elárulom hogy mi itt havonta 500 frankbol vasarlunk 4 före enni,szoval nem sok(de ugye ha nem tudsz fözni akkor dragabb...Egyebkent egy kilo kenyer 1-2 frank,van szeletekt szalami mar 3 frankert,egy joghurt 40-50 rappen(fél frank:))),csokik azok markatol függenek Lidl-ben az is olcsobb,ja es ha meleget akarsz enni nagyobb bevasarlo központokban 10-15 frankert ehetsz,illetve delutan 1-töl coop boltokban vannak féláron melegen tartott grillcsirke,vagy rantott husos szendvics is.
2013. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!