Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik magyar banknál a...

Melyik magyar banknál a legérdemesebb devizaszámlát nyitni 5 hónapos ERASMUSra? (Hollandiába)

Figyelt kérdés
Ha jól látom, nincs nagyon bank a Magyarországon lévő bankok közül Hollandiában. Valami olyan bank kéne amihez nem kell magyar forint számlát kötnöm. Köszönöm előre is!

2013. ápr. 2. 10:52
 1/5 anonim válasza:
75%
Az ING, úgy tudom nyújt banki szolgáltatásokat és ráadásul Hollandiában van a székhelye.
2013. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég sok magyar banknál lehet devizaszámlát igényelni, kérdés hogy erre a rövid időre megéri-e.

ING-nek nincs bankszámlája és bankkártyát sem forgalmaz.


Mindenképp ragaszkodnak a deviza számlához?

2013. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem ragaszkodnak, csak én gondoltam, hogy érdemesebb lehet.

euróban kapom az ösztöndíjat hozzá és ha forint alapút adok meg, akkor konverzió van és még egy konverzió amikor felvennék belőle kint.

2013. ápr. 2. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
miért nem nyitsz egy holland számlát a kint töltött időszakra? így nem vesztenél a dupla konverzión..
2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos már jövő hétre meg kell adnom a számlaszámom (amire utalják majd az ösztöndíjat), és később módosítani nem lehet. (tehát az már késő lenne ott nyitni :( )

most az unicreditnél láttam egész jókat... de köszönöm a válaszokat... azért még várom, ha valakinek van jobb ötlete. :)

2013. ápr. 3. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!