Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek párommal? Prágába...

Hova menjek párommal? Prágába vagy Salzburgba? Melyik a szebb, melyik helyen van több érdekes program? érvek? Stb?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam mindkét helyen, mindkettő gyönyörű :)

Nekem Prága lehet, hogy jobban tetszett összességében. Ennek viszont lehet, hogy az az oka, hogy Salzburgban egy napot voltam, amikor rossz idő volt és esett az eső... Napsütésben szerintem minden szebb.

Mindkét városban szép a vár, TALÁN Prágában több a látványosság. És Csehország jóval olcsóbb mint Ausztria.

De az osztrák Alpok is felejthetetlen élmény...

Nehéz ügy :)

2013. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Márciuska ***** válasza:
Én is voltam mindkét helyen, és mindkettő gyönyörű, viszont Prágában talán több a látnivaló, ezért azt ajánlanám, ha hosszabb időre mentek. Szerintem jóval nagyobb a belvárosa, mint Salzburgnak. Ha csak egy-két napra mennétek, akkor Salzburg. És ha csokiimádók vagytok, akkor is - rengeteg különféle csokit lehet kapni, a Mozartkugel isteni. Prágában a sört dícsérik - én speciel nem vagyok sörivó, úgyhogy nem tudom. De a knédlijük nagyon finom!
2013. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok alapvetően sörös, de a prágai az prágai :) Illetve nem is a prágai a lényeg, hanem hogy cseh.

Az még nekem is finom. (1. voltam)

2013. ápr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Prágába. Prága szebb. Olcsóbb.
2013. ápr. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is Prágába, mert az nagyobb, hangulatosabb és több a látnivaló. Na meg azért valamivel olcsóbb is. :)
2013. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!