Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van itt olyan, aki nyáron...

Van itt olyan, aki nyáron külföldi hotelben (Görögország, Spanyolország, Ciprus stb. ) volt animátor? Megosztanád velem a tapasztalataid?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
En csak par napot voltam helyettesiteni animatorkent Cipruson (baratnom helyett, mivel en is a hotelba dolgoztam), tehat nincs nagy tapasztalatom ezen a teren, de azert kicsit belekostoltam. Tehat, fizetes szempontjabol nem a legjobb, foleg kezdokent. nyelveket kell tudni, foleg angolt. Ha szeretnel menni animatornak, akkor nagyon elszantnak es pozitiv szemelyisegnek kell lenned. nagyon sokat kell melozni, szinte minden idodet lekoti, tehat, ha szeretnel egy kicsit nyaralni is kozbe, akkor mas szakmat ajanlok. Roviden ennyi a tapasztalatom. Minden almom volt anno, hogy animator legyek, es most, hogy igy belekostoltam, megsem olyan laza melo, ahogy en azt elkepzeltem :) Persze minden ember mas:)
2013. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól összefoglalta az első válaszoló:)Én már harmadik alkalommal voltam idén kint, és sok pozitív és negatív dolgot tudnék felsorolni.Mindenképpen pozitívum az a rengeteg tapasztalat, és a rugalmasság, amit ezáltal kapunk, a sok új kapcsolat, a közös élmények, és 'az irodám a tengerpart' fíling. Negatívum, hogy nem tudod előre, kikkel fogsz dolgozni, ami jelentheti azt, hogy nagyon nehéz esetekkel kell együtt dolgoznod.Ez elég jellemző egyébként, mert megy a rivalizálás, a bizonyítási vágy is nagy, és erőteljes egyéniség kell ahhoz, hogy te ne legyél elnyomott, hanem érjen a véleményed és a hangod valamit. Viszont ha egy olyan csapatban dolgozhatsz, ahol megvan az összhang, az isteni érzés:))) A fizun felül ingyen kapsz szállást, és kaját, szóval félrelehet tenni, és közben nem egy gyárban/irodában dolgozol 8-4ig.
2013. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!