Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair-rel repülök Londonba,...

Ryanair-rel repülök Londonba, legkésőbb mikor kell kiérnem a reptérre?

Figyelt kérdés
6:40-kor indul a gép, az első busszal 5:28-ra vagyok kint, de valószínű, hogy azt lekésem és csak a következővel 5:48-ra. Online checkolok előtte két héttel, elég lehet még ez az 5:48, vagy kockázatos és inkább többezer ft-os taxival menjek ki szerintetek?
2013. ápr. 4. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg elég, de én inkább utolsó 900assal mennék.

Gondolom első 200asra gondolsz de van 900 éjszakai.


Indulás előtt fél órával kell kapunál legyél előtte fél órát számolj biztonsági ellenőrzésre. Valószínű nincs ennyi de reggel sok gép indul, én 20 percet álltam már ott sorba, de hallottam már ott 40-50 perces sorról is. Plusz mi van ha kimarad, késik, lerobban bkv?


Szoval ha olyan útról van szó, amit kevésbé sajnálnék, akkor megkockáztatnám amit te írsz. Értem már ki 5re 6:00ás géphez és eléggé idegeskedés, rohanás volt. Ha fontos út akkor azért inkább az utolsó vagy utolsó előtti éjszakai 900 busz.


Ha van feladott csomagod akkor pedig semmikepp nem ajánlom amit írsz.

2013. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A repülőgép indulásának időpontjától számítva 2 órával korábban kell kiérni a reptérre.
2013. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 órával előbb kell kiérni. Amúgy meg ott van a reptéri taxi aminek fix áras tarifája van. Felhívod őket megmondod, hogy X időpontban kell kiérned (indulás előtt 2 óra) megmondod hol vegyenek fel, és ők mondják is a fix árat-

Én a 16 kerületből 2500 forintért szoktam kimenni taxival. Megéri, mert nem kell végig buszoznom a fél várost..

2013. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ryanair és minden fapados indulás előtt 40 perccel zárja a checkint. Te 12 perccel az előtt érnél ki, ha nincs késés, kimaradás ÉS ha eljutsz abban a 12 percben a counterig, mert garantálom nem leszel egyedül a gépre várók között, aki késve érkezik. Vagy érd el a 28-ast vagy taxi.
2013. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!