Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet felvinni vodkát repülőre?

Lehet felvinni vodkát repülőre?

Figyelt kérdés
Nyáron utazok Finnországba és szeretnék hozni haza vodkát. Ha nem a kézipoggyászban viszem fel a gépre, úgy engedik?

2013. ápr. 7. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A feladott poggyászban viheted.
2013. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fel, én 18 liter sört hoztam haza Németországból (el tudod képzelni hogy kb. csak az kitette a súlyhatárt). Bár nem tudom, riogattak, hogy a folyadékot kidobatják veled meg minden, de csomóan odafelé is vittek házipáleszt, zárjegy nélkül, sokszor mindenféle flakonban és nem lett belőle semmi-persze senki sem a kéziben vitte. Ha viszont biztosra akarsz menni, akkor a reptér területén levő boltokban is vehetsz. Egy csomó szuvenírbolt van ott, pont erre kihegyezve, igaz, kicsit drágák. Persze csak ha nem bontod fel, de ezt elvileg akkor sem vehetik el tőled, ha esetleg kivetetik az átvilágításnál meglesni egy kicsit.
2013. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 6 üveg whiskyt hoztam 1x a feladandóba, oda jóformán azt teszel amit akarsz.
2013. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. ápr. 7. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a reptéren veszed akkor kéziben is viheted.
2013. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!