Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgáriáról mi a véleményetek?...

Bulgáriáról mi a véleményetek? Aki járt már ott melyik a legjobb része ( tengerpartnál)? Melyik időpontban a legjobb? Melyik utazási iroda lenne a legjobb? Na és milyen járművel érdemes menni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Bulgáriába mennénk nyáron olyan helyre ami szép , jó és fakultatív kirándulásokban sincs hiány . Ami nem arról szól hogy egy héten át mindig a parton vagyunk . Olyan hely ahonnan lehetőség van átmenni pl. Isztambulba vagy más városokba , ahol sok a látnivaló. Személyes tapasztalatokat is íratok mi az amit muszáj látni stb. Előre is köszi az értelmes válaszokat !

2013. ápr. 7. 16:31
 1/6 anonim válasza:
47%

Szia, én pár évvel ezelőtt nyaraltam Bulgáriában, és csodálatosan éreztem magam.

A Sunny Beach-en, azaz a napos parton szálltam meg, 200-300 méterre a parttól, a Hotel Kalina Garden-ben. A kiszolgálás és a hotel csodás volt.

Repülővel ütaztunk, és a reptéren sikerült felszállnunk egy csoportos buszra.


Nesebarba mindenképpen menjetek el, meg az aquaparkokat is érdemes kipróbálni.

2013. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi !
2013. ápr. 8. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden és tömören:

Burgastól északra szállodák sokasága, discok, nagy éjszakai élt... drágább, fiataloknak való.

Burgastól délre családiasabb, csendesebb, romantikusabb, olcsóbb.

Ezért mi az utóbbit választottuk, Szozopol, saját autóval, szállást ott kerestünk, volt bőven kiadó lakás, minden nap étteremekben vacsoráztunk, napközben cacát zabáltunk, hideg sörrel koccintottunk, kirándultunk Várnába, Kaliakra fokra, Nesebárba, Burgasba, dőzsöltünk. Szerintem felesleges Isztambulba átmenni, annyi a látnivaló abban az országban, és még csak a tengerpartról beszéltünk. Ez már 5 éve volt, akkor még 3 tagú családunknak mindez 200.e-ből kijött.

Amúgy az index fórumon van 2 bulgária topic, azokban rengeteg leírás, beszámoló van, nagyon ajánlott átolvasni!

2013. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 27. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Bulgáriában voltam 2003-ban és 2007-ben /ekkor fogadtuk meg, hogy soha többet/. 4 év alatt nem változtak semmit... ugyan olyan trehány nép maradt és mocskosak voltak akkoriban most már nem tudom mi a helyzet.

2003-ban Prímorsko-ban voltunk, 2007-ben pedig Pomorie-ben...

Vonattal mentünk mind a kétszer. Hát ilyen időjárásba nem igazán ajánlanám Európát, de még mindig július vége és augusztus eleje híve vagyok... Prímorskoból könnyen le lehet jutni Isztambulba.

2013. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!