Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába szeretnék munkát...

Angliába szeretnék munkát vállalni? Hegesztőként mennyi esélyem van az elhelyezkedésre?

Figyelt kérdés
Mennyire keresik Angliába a hegesztőket? Esetleg az átlag fizetés mennyi? Angol nyelvtudásom középszint.

2013. ápr. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
jó szakemberekre, nyelvtudással mindig van igény. a hegesztők fizetését nem tudom, de mivel szakmai munka, biztos nem minimálbért fizet.
2013. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szokott lenni hegesztői állásajánlat. Nem sűrűn, de volt amikor találkoztam ilyen lehetőséggel.

De ahhoz hogy tudj benne dolgozni kell referencia, és különbözeti vizsgát kell tenni. Ami pénzkérdés (olyan 500 font körül van, legalábbis 2 éve még annyi volt)

2013. ápr. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 goaus ***** válasza:
Én jövő héten indulok ki.:) csak az indeed-en több mint 2000 állás van hirdetve, és helyileg szintén lehet találni. Ha ügyes vagy egy nap alatt elkelsz 12-14 font nettóért, de ehhez tényleg vágni kell. Kezdőként 8-9 font, és nem árt tudni a műszaki rajzolvasást sem. Minősítés jó ha van, de nem feltétel, Irass referenciát vmilyen céggel abból, amit a legjobban tudsz. ismerek kinn olyat, aki minősítés nélkül, egy próbamunka alapján kapott állást, igaz, ez a 8 fontos kategória. De később ez mehet fel. Remélem tudtam segíteni!
2013. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minősítésem van! Azt viszont nem értem hogy miből kell különbözeti vizsgát tennem? A magyar tűzvédelmi szakvizsgát elfogadják?
2013. ápr. 9. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Anglia elég érdekes ha szakképzettségről van szó.

Elfogadják ha honosítod a szakmunkás papírjaidat (vagy iskolai végzettségedet) de nekik ez nem elég.

Az itten vizsgákra is szükséged lesz hogy papírt kapj róla, és dolgozhass benne. Hiába van ott hon tűzvédelemből vizsgád, azt nem fogadják el. Bizony itt kint részt kell venned az X megnevezési tűzvédelmi és munkavédelmi oktatáson. Ha a hegesztő szakmához is kell egyéb vizsga akkor jelzik és el kell azt is végezned. Ez mind egyébként pénzkérdés..

2013. ápr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 goaus ***** válasza:
Na, én kinn vagyok, egy biztos: angolt tudni kell gond nélkül, a nélkül már nem vesznek fel!
2013. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!