Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást lehetne...

Simsonlaci kérdése:

Milyen vállalkozást lehetne indítani hegesztőként?

Figyelt kérdés

Most szereztem meg az AWI és Co hegesztő szakmámat! Vállalkozást szeretnék indítani! Csak nem tudom hogy mivel kellene próbálkozni hogy működjön is!

Azért hoztam létre ezt a kérdést hogy ötleteket szerezzek!



2013. febr. 15. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb menj el dolgozni valahova, ahol tudsz tapasztalatot szerezni - nem csak a hegesztésben. Az hogy tudd hogy készíts el egy árajánlatot, mennyi és milyen anyagot kell otthon tartanod, hogy tárgyalj ügyfelekkel legalább olyan fontos, mint hogy tudsz-e hegeszteni. Pont ezek miatt tőke is kell, mert egyrészt fizetned kell a járulékokat, másrészt élni kell valamiből amíg megjön a 40-60 napos határidőre befogadott számlára az utalás. Az Áfa-val tudnál spórolni normál esetben, de ezen a területen pont nem érdemes alanyi adómentességet választani, mert sok az anyagköltség és emiatt nem tudnál áfát visszaigényelni - meg a cégek sem utánad, azt pedig nem szokták szeretni. Milyen trafóid vannak?
2013. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Pályázattal szeretném elindítani ezt a vállalkozást! Van egy ismerősöm aki meg írná a pályázatot! Gépeim még egyenlőre nincsenek de be tudom őket szerezni! Kezdő tőkém 1.3 M lenne! A többit pályázat segítségével! A vállalkozást azért indítanám mert nincs semmi munkalehetőség!
2013. febr. 15. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Távlati... De alvállalkozó lennék itt:


[link]

2013. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát hegesztő vállalkozást.
2013. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!