Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek lehet dobozos...

Szerintetek lehet dobozos sört a feladott poggyászban szállítani (Wizz air)?

Figyelt kérdés
Apukámnak vettem, csak most jöttem rá, hogy lehet nem is lehet ezt belerakni a poggyászba, de semmi konkrét infót nem találtam, csak hogy nem vállalnak felelőséget a folyadékért...
2013. ápr. 9. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Feladottba szinte azt raksz amit akarsz, kivéve fegyver, robbanószer, gyúlékony anyag, drog stb.


Szóval nyugodtan rakhatsz dobozos sört is.


Az lényegtelen, hogy wizzair. Ez biztonsági kérdés, így semmi köze ahhoz, hogy wizzair vagy más. Amibe nekik beleszólásuk van az a csomag mérete és súlya, ami amúgy maximális, azaz 32kg lehet.

2013. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, csak egy hasonlo kerdesnel olvastam, hogy felrobbanhat, nem tudom ez igaz e, de mar megvettem, valahogy haza kellene vinni, szulinapi ajandek..
2013. ápr. 10. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Én üveges sört hoztam haza egyszer, azzal semmi gond nem volt, de könnyen lehet, hogy a fémdoboz nem bírja olyan jól a nyomásváltozást, mint az üveg.
2013. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
en is ettol felek
2013. ápr. 10. 12:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor megiszod azokat, amiket megvettél és a reptéren a tax free zónában veszel másikat, azt felviheted a gépre a kézitáskában is.
2013. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a kezitaskaban is van eselye hogy felrobban :)
2013. ápr. 10. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a kabinban többé kevésbé állandó nyomás van.
2013. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.. na majd lesz valami, azert koszonom a segitseget!
2013. ápr. 10. 21:52
 9/9 anonim ***** válasza:
A kabinban kb. 2000 méternek megfelelő nyomás van, az még az átlag embernek nem vészes. Sör ott tuti nem robbanhat fel, mivel akkor a 2-3000 méteres hegyen is robbanna. :)
2013. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!